روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کاویانپور: انگیزه پرسپولیسی‌ها ستودنی است / مطمئن باشید پرسپولیس قهرمان است از منبع پرسپولیس نیوز. "

کاویانپور: انگیزه پرسپولیسی‌ها ستودنی است / مطمئن باشید پرسپولیس قهرمان است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انگیزه بازیکنان و کادر فنی تیم برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی ستودنی است. تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری معوقه از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال، موفق شد تا در اصفهان ذوب آهن را شکست دهد و هم امتیاز با سپاهان در صدر جدول قرار گیرد. حامد کاویانپور در گفت وگو […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انگیزه بازیکنان و کادر فنی تیم برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی ستودنی است.تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری معوقه از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال، موفق شد تا در اصفهان ذوب آهن را شکست دهد و هم امتیاز با سپاهان در صدر جدول قرار گیرد.حامد کاویانپور در گفت وگو با ایرنا در مورد برتری سرخپوشان برابر ذوب آهن، فهرست تیم ملی، شانس قهرمانی سرخپوشان، اتفاقات جنجالی پیش از دیدار با ذوب آهن و … صحبت هایی انجام داد که در زیر می خوانید:دیدار با ذوب آهن را چطور دیدید؟بازی خوبی بود و پرسپولیس عملکرد خوبی در این مسابقه داشت. بازیکنان به خوبی توانستند هوشمندانه بازی را کنترل کنند و به نتیجه دلخواه برسند و سه امتیاز بازی را کسب کنند.زمانی که پرسپولیس از حریف عقب افتاد به نظر تیم برای به ثمر رساندن گل کمی استرس داشت. این موضوع را قبول دارید؟طبیعی است که بازیکنان برای جبران نتیجه عجله داشته باشند اما در این دیدار مشخص شد که نباید به موفقیت این پرسپولیس شک کرد. پرسپولیس با وجود اینکه گل اول را دریافت کرد اما رفته رفته به دروازه حریف نزدیک شد و توانست بازی را برگرداند. حتی تعداد گل ها می توانست خیلی بیشتر از این باشد.گل ذوب آهن روی اشتباه فردی به ثمر رسید. این موضوع نگران کننده نیست؟این اشتباهات برای هر فردی ممکن است رخ دهد و نباید تنها به خاطر یک اشتباه به بازیکنی انتقاد کرد. مهم واکنش تیم به این گل بود که همه بازیکنان تلاششان را مضاعف کردند تا نتیجه را برگردانند و این اتفاق هم به بهترین شکل اتفاق افتاد. اتفاقا این نکته مثبتی بود که همه تلاششان را مضاعف کردند تا نتیجه را جبران کنند. این نشان از تیم بودن پرسپولیس است.کاویانپور: انگیزه پرسپولیسی ها برای قهرمانی ستودنی استاما پیش از بازی اتفاقاتی برای اتوبوس پرسپولیس رخ داد که قشنگ نبود؟واقعا این اتفاقات جای تاسف دارد. در رقابتی سالم تلاش می کنیم تا جام بگیریم و فوتبالی به حقمان می رسیم. این کارها زیبنده نیست و امیدوارم دیگر شاهد تکرار آن در فوتبال نباشیم.پرسپولیس با این برتری با سپاهان هم امتیاز شد. به نظر رقابت برای قهرمانی نسبت به سال های قبل فشرده تر است؟رقابت فشرده است اما در نهایت مطمئن باشید این پرسپولیس است که قهرمان خواهد شد. امیدوارم همین روند خوب تا پایان لیگ حفظ شود.مس رفسنجان، فولاد، گل گهر، آلومینیوم اراک، تراکتور، ماشین سازی و پیکان رقبای پرسپولیس برای رسیدن به پنجمین قهرمانی متوالی هستند. این راه قهرمانی سرخپوشان را چطور می بینید؟راه سختی پیش روی پرسپولیس است اما تیم روند خوبی را در پیش گرفته و امیدوارم با حفظ همین روند قهرمانی پنجم را شاهد باشیم. به طور قطع راه آسان نیست اما بازیکنان از پس این کار بر خواهند آمد.کاویانپور: انگیزه پرسپولیسی ها برای قهرمانی ستودنی استفهرست تیم ملی هم برای مقدماتی جام جهانی اعلام شد. تیم ملی با این نفرات می تواند موفق شود؟لیست تیم ملی منطقی بود هر چند جای نفراتی مانند میلاد سرلک در این فهرست خالی بود اما بهترین نفرات به تیم ملی دعوت شدند و امیدوارم که بتوانند در مسابقات حیاتی پیش رو موفق باشند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کاویانپور: انگیزه پرسپولیسی‌ها ستودنی است / مطمئن باشید پرسپولیس قهرمان است از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×