روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برخورد جالب کنعانی با قائدی و ترس اسکوچیچ و دستیاران از دستگاه آبپاش!/ امیری اختصاصی تمرین کرد از منبع پرسپولیس نیوز. "

برخورد جالب کنعانی با قائدی و ترس اسکوچیچ و دستیاران از دستگاه آبپاش!/ امیری اختصاصی تمرین کرد

سومین تمرین تیم ملی در جزیره کیش با حواشی جالبی از جمله روشن شدن ناگهانی دستگاه آبپاش و فرار کادرفنی همراه بود. سومین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز (شنبه) در ورزشگاه المپیک کیش برگزار شد و وحید امیری به علت مصدومیت جزئی، به طور اختصاصی به تمرین پرداخت. این تمرین در زمین […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

سومین تمرین تیم ملی در جزیره کیش با حواشی جالبی از جمله روشن شدن ناگهانی دستگاه آبپاش و فرار کادرفنی همراه بود.سومین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز (شنبه) در ورزشگاه المپیک کیش برگزار شد و وحید امیری به علت مصدومیت جزئی، به طور اختصاصی به تمرین پرداخت. این تمرین در زمین چمن سبز و هموار ورزشگاه تازه بازسازی و ترمیم شده و همینطور دمای ۳۴ درجه سانتی گراد و رطوبت ۶۰ درجه انجام شد و ملی پوشان به مدت ۱۵ دقیقه در مقابل اصحاب رسانه تمرین کردند. کادرفنی تیم ملی نیم ساعت زودتر از بازیکنان در ورزشگاه حضور یافتند تا بر آبیاری زمین و طراحی تمرینات برنامه ریزی کنند. کریم باقری تنها عضو از کادرفنی بود که با بازیکنان تیم وارد زمین شد تا به نوعی به وظیفه مدیریتی خود عمل کند. محمدحسین کنعانی زادگان و مهدی قایدی، مدافع پرسپولیس و مهاجم استقلال که در طول داربی ها بارها در کش مکش با هم دیده شده اند، دست در گردن همدیگر وارد زمین چمن شدند و رابطه صمیمانه ای با هم اردوی تیم ملی دارند. * هنگامی که اتوبوس تیم ملی وارد استادیوم شد محمدحسین کنعانی زادگان دستانش را دور گردن مهدی قائدی انداخت که این حرکت مورد توجه نمایندگان رسانه ها قرار گرفت. برخورد مدافع پرسپولیس با مهاجم استقلال در نوع خود جالب توجه بود.پیش از تمرین، زمین چمن به وسیله دستگاه های آبپاش آبیاری شد. روشن شدن ناگهانی یکی از دستگاه ها در کنار کادرفنی تیم ملی، با ترس و فرار دسته جمعی آن ها همراه بود. سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران بعد از این اتفاق با خنده خطاب به خبرنگاران گفت؛ بهتر است آب را به سمت شما بگیرم تا خیس شوید.اسکوچیچ که در این صحنه سوژه عکاسان خبری شده بود، به زبان فارسی از کلمه “خطرناک است” استفاده کرد. البته او بعدا گفت که این ژست ها و کلمات را به خاطر اهالی رسانه ها گرفته تا به سوژه مناسبی برای آن ها تبدیل شود. پیش از شروع تمرین بازیکنان به نوبت وزن کشی کردند تا آخرین وضعیت خود را ارزیابی کنند. در شروع تمرین، بازیکنان بازی آقا وسط انجام دادند که شیطنت های آزمون باعث عصبانیت شجاع خلیل زاده و شوت کردن توپ به سمت سردار شد. به همین دلیل بازیکنان به علت تخلف شجاع، وی رو مورد ضرب و شتم قرار دادند. شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال هم که امروز وارد جزیره کیش شده، به محل تمرین آمد و برای بازیکنان صحبت کرد. نکته جالب حضور تعدادی از نونهالان روی سکوهای ورزشگاه بود. این اتفاق در شرایطی است که بازدید از تمرین برای تماشاگران ممنوع و برای رسانه ها تا ۱۵ دقیقه مجاز است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برخورد جالب کنعانی با قائدی و ترس اسکوچیچ و دستیاران از دستگاه آبپاش!/ امیری اختصاصی تمرین کرد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×