روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کالدرون: به صعود ایران خوشبینم؛ آنها برای حریفان خطرناک هستند از منبع پرسپولیس نیوز. "

کالدرون: به صعود ایران خوشبینم؛ آنها برای حریفان خطرناک هستند

سرمربی اسبق تیم ملی بحرین و باشگاه پرسپولیس، گفت: به صعود ایران به دور نهایی مسابقات انتخابی جام جهانی خوشبین هستم. تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته موفق شد با سه گل بحرین را شکست داده و شانس صعود به دور بعد مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ را افزایش دهد. گابریل کالدرون سرمربی پیشین پرسپولیس که سابقه […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

سرمربی اسبق تیم ملی بحرین و باشگاه پرسپولیس، گفت: به صعود ایران به دور نهایی مسابقات انتخابی جام جهانی خوشبین هستم.تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته موفق شد با سه گل بحرین را شکست داده و شانس صعود به دور بعد مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ را افزایش دهد.گابریل کالدرون سرمربی پیشین پرسپولیس که سابقه هدایت تیم ملی بحرین را بر عهده دارد، در گفت وگو با ایرنا، به مسائل مختلف پاسخ داد که شرح آنرا در زیر می خوانید:دیدار تیم های بحرین و ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟این یک مسابقه جدی برای ایران بود. هر دو تیم از گزینه های صعود هستند. بازی برابر بود تا زمانی که ایران قدرت فیزیکی و کیفیت فوتبال خود را نشان داد.به نظر شما، کدام تیم می تواند از این گروه بالا برود؟در حال حاضر عراق صاحب بهترین موقعیت است. آنها صعود را در دست دارند. اما من در مورد تیم ایران خوشبین هستم.تیم ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟ایران تیم واقعاً خوبی است و بازیکنان با کیفیتی دارد. آنها سخت کوش هستند و توانایی دارند در بازی هایشان به حریف فشار بیاورند. تیم ایران یک حریف خطرناک برای هر تیمی است.آیا به نظر شما تیم ایران می تواند در سطح فوتبال جهانی رقابت کند؟بله، آنها می توانند. من بازیکنان ایرانی را به دلیل کیفیت و شخصیتشان دوست دارم. آن ها همچنین حمایت شگفت انگیز طرفداران خود را دارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کالدرون: به صعود ایران خوشبینم؛ آنها برای حریفان خطرناک هستند از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×