روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تبریک باشگاه پرسپولیس به تیم ملی فوتبال ایران از منبع پرسپولیس نیوز. "

تبریک باشگاه پرسپولیس به تیم ملی فوتبال ایران

باشگاه پرسپولیس در پیامی، با تقدیر از بازی ها و نتایج درخور توجه تیم ملی کشورمان، پیروزی اخیر ملی پوشان فوتبال ایران در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ را به مردم ایران، اعضای تیم ملی و همه باشگاه های فوتبال در کشور تبریک گفت. به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛ این روزها بار […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

باشگاه پرسپولیس در پیامی، با تقدیر از بازی ها و نتایج درخور توجه تیم ملی کشورمان، پیروزی اخیر ملی پوشان فوتبال ایران در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ را به مردم ایران، اعضای تیم ملی و همه باشگاه های فوتبال در کشور تبریک گفت.به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛ این روزها بار دیگر شاهد قدرت نمایی فوتبال ایران در سطح اول قاره آسیا هستیم که بیانگر غیرت و توانمندی فوتبالیست های ایرانی، درایت و تدبیر کادرفنی تیم ملی کشورمان و کوشش خانواده بزرگ فوتبال در مسیر دستیابی به حق مسلمی است که بدون زحمت فراوان و اتحاد، به دست نمی آید.تیم ملی فوتبال کشورمان هنوز مسیر دشواری را در پیش دارد؛ اما با دو پیروزی اخیر بار دیگر شور و شعف را به هموطنان و امید را به جامعه ورزش و فوتبال بازگرداند. به یاری خدا، با همت اعضای تیم ملی، حمایت مردم و جامعه بزرگ فوتبال و تلاش های مسئولان امر، تداوم این موفقیت تا صعود به جام جهانی ممکن است و این فریاد دادخواهی فوتبال ایران خواهد بود.باشگاه پرسپولیس که در سال های اخیر دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده، به خوبی آگاه است که عدم همراهی ارکان مختلف فوتبال چه پیامدهایی را در مراحل حساس دارد. از این رو، با خشنودی و افتخار از این مساله که خانواده بزرگ باشگاه پرسپولیس، با اثربخشی و حضور ۷ بازیکن و یک مربی، برای پیروزی های تیم ملی در بحرین اعلام آمادگی کرده و بیشترین همراهی را با تیم ملی کشورمان داشته ، دعا می کنیم تا تیم ملی، قدرت اول و تیم خاص آسیا باقی بماند.باشگاه پرسپولیس همچنان بر اتحاد و همدلی برای رسیدن به موفقیت های بیشتر برای فوتبال ملی کشورمان تاکید دارد.به امید ادامه پیروزی های تیم ملی و زنده ماندن غرور ایرانی.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تبریک باشگاه پرسپولیس به تیم ملی فوتبال ایران از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×