روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ریحان فیلم؛ شاکی جدید باشگاه پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

ریحان فیلم؛ شاکی جدید باشگاه پرسپولیس

شرکت ریحان فیلم از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده و به زودی حکم آن صادر می شود. چند روزی است واحد حقوقی باشگاه پرسپولیس نسبت به پرونده شکایت ریحان فیلم از باشگاه پرسپولیس حساس شده و مشغول پیگیری این پرونده شده است. ریحان فیلم در زمان مدیریت ایرج عرب جهت همکاری با باشگاه در زمینه بلیت فروشی مذاکراتی را انجام […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

شرکت ریحان فیلم از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده و به زودی حکم آن صادر می شود. چند روزی است واحد حقوقی باشگاه پرسپولیس نسبت به پرونده شکایت ریحان فیلم از باشگاه پرسپولیس حساس شده و مشغول پیگیری این پرونده شده است. ریحان فیلم در زمان مدیریت ایرج عرب جهت همکاری با باشگاه در زمینه بلیت فروشی مذاکراتی را انجام داد و بعد از توافقات حاصله ۷ میلیارد تومان به پرسپولیس پرداخت کرد اما به یک باره شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی وارد موضوع شد و توافقات کاملا نادیده گرفته شد. همین موضوع باعث شد مدیریت ریحان فیلم از باشگاه پرسپولیس رسما شکایت کند. ظاهرا حالا این شکایت به صدور حکم نزدیک شده که واحد حقوقی باشگاه پرسپولیس به تکاپو افتاده درمورد این پرونده تحقیقات تازه ای را در دستورکار قرار دهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ریحان فیلم؛ شاکی جدید باشگاه پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×