روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رادوشوویچ: تمریناتم را اختصاصی دنبال می‌کنم / پیشنهاد جدید باشگاه را قبول نکردم از منبع پرسپولیس نیوز. "

رادوشوویچ: تمریناتم را اختصاصی دنبال می‌کنم / پیشنهاد جدید باشگاه را قبول نکردم

برخلاف اخبار مطرح شده مبنی بر بازگشت رادو به ایران توافقی بین گلر کروات و باشگاه پرسپولیس صورت نگرفته است. چند روز قبل بوژیدار رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس با ارسال نامه ای به این باشگاه خواهان فسخ قراردادش شد. رادو که برای گذراندن تعطیلات راهی کشورش شد با وجود اتمام مرخصی و شروع تمرینات پرسپولیس […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

برخلاف اخبار مطرح شده مبنی بر بازگشت رادو به ایران توافقی بین گلر کروات و باشگاه پرسپولیس صورت نگرفته است.چند روز قبل بوژیدار رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس با ارسال نامه ای به این باشگاه خواهان فسخ قراردادش شد. رادو که برای گذراندن تعطیلات راهی کشورش شد با وجود اتمام مرخصی و شروع تمرینات پرسپولیس هنوز به ایران بازنگشته و آنطور که اعلام شد حاضر نیست به پرسپولیس برگردد.رادوشویچ به عنوان باسابقه ترین خارجی تیم پرسپولیس اردوی سرخ ها را ترک کرده اما جدایی اش از این نظر اهمیت دارد که پرسپولیس تا پایان فصل دروازه بان ذخیره نخواهد داشت.این در حالی است که طی یکی دو روز اخیر شایعاتی مبنی بر توافق مدیران پرسپولیس و رادو منتشر شده است. از همین رو از خبرورزشی با رادو تماس گرفتیم تا در این خصوص با او حرف بزنیم. صحبت های گلر کروات پرسپولیس را در ادامه می خوانید.شنیده شد بعد از گفت و گویی که با مدیران پرسپولیس داشتی قرار است به تهران برگردی و در تمرینات شرکت کنی. این خبر درست است؟نه اصلا این موضوع صحت ندارد و قرار نیست فعلا به تهران برگردم. باشگاه پرسپولیس یکسری پیشنهاد به من داد ولی آن را رد کردم.چه پیشنهاداتی؟بهتر است در مورد جزئیات حرف نزنم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که اوضاع دقیقا مثل ۶ – ۵روز گذشته است و شرایط بین من و باشگاه پرسپولیس عوض نشده است. باید منتظر ماند و دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.با این وضعیت فعلا به ایران بر نمی گردی؟نه فعلا در کرواسی هستم و تمرینات اختصاصی ام را انجام می دهم تا فرم بدنی ام را حفظ کنم.ولی هواداران پرسپولیس خیلی نگران جدایی تو هستند.هواداران پرسپولیس به من لطف دارند و همیشه در قلب من خواهند ماند ولی مطمئنم هواداران واقعی پرسپولیس تصمیم من را درک می کنند. همه هواداران می دانند که در این چند سال من متعهد به پرسپولیس بودم، حتی با این که برخی از مدیران باشگاه رفتار خوبی با من نداشتند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رادوشوویچ: تمریناتم را اختصاصی دنبال می‌کنم / پیشنهاد جدید باشگاه را قبول نکردم از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×