روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نشست هماهنگی بازی پرسپولیس و ماشین‌سازی برگزار شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

نشست هماهنگی بازی پرسپولیس و ماشین‌سازی برگزار شد

نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و ماشین سازی در تبریز، از ساعت ۱۹ امروز دوشنبه در هتل گسترش برگزار شد. ریاست این جلسه بر عهده ناصحی، ناظر مسابقه بود و نادر جعفری به عنوان ناظر داوری در جلسه حضور داشت. افشین پیروانی و علیرضا اشرف، مدیران تیم و رسانه ای پرسپولیس هم در این جلسه حضور […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و ماشین سازی در تبریز، از ساعت ۱۹ امروز دوشنبه در هتل گسترش برگزار شد.ریاست این جلسه بر عهده ناصحی، ناظر مسابقه بود و نادر جعفری به عنوان ناظر داوری در جلسه حضور داشت.افشین پیروانی و علیرضا اشرف، مدیران تیم و رسانه ای پرسپولیس هم در این جلسه حضور داشتند.در جریان این نشست مقرر شد، تیم ها زودتر از زمان همیشگی هتل را برای حضور در ورزشگاه ترک کنند تا خللی در آغاز همزمان بازی ها به وجود نیاید.بر اساس تصمیم های اخذ شده، تیم های پرسپولیس و ماشین سازی به ترتیب، قرمز و سبز خواهند پوشید. دروازه بان های دو تیم هم به ترتیب زرد و مشکی می پوشند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نشست هماهنگی بازی پرسپولیس و ماشین‌سازی برگزار شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×