روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پخش بازی پرسپولیس باز هم از شبکه ورزش! از منبع پرسپولیس نیوز. "

پخش بازی پرسپولیس باز هم از شبکه ورزش!

پرسپولیس نیوز: برنامه پخش زنده دیدارهای استقلال و پرسپولیس از تلویزیون اعلام شد. با توجه به همزمانی بازی های هفته بیست و هشتم لیگ برتر دیدار استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان از شبکه سه و دیدار ماشین سازی- پرسپولیس ساعت ۲۱:۱۵ از شبکه ورزش پخش خواهد شد این در حالی است که بازی تشریفاتی استقلال […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

پرسپولیس نیوز: برنامه پخش زنده دیدارهای استقلال و پرسپولیس از تلویزیون اعلام شد.با توجه به همزمانی بازی های هفته بیست و هشتم لیگ برتر دیدار استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان از شبکه سه و دیدار ماشین سازی- پرسپولیس ساعت ۲۱:۱۵ از شبکه ورزش پخش خواهد شد این در حالی است که بازی تشریفاتی استقلال هفته گذشته هم از شبکه سه پخش شده بود و بازی پرسپولیس که مدعی قهرمانی است از شبکه ورزش پخش شد است.به همین خاطر هواداران پرسپولیس قرار گذاشته اند به جای تلویزیون مسابقه را از کانال یوتیوب باشگاه پرسپولیس تماشا کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پخش بازی پرسپولیس باز هم از شبکه ورزش! از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×