روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین وضعیت اعتصاب بازیکنان ماشین‌سازی در آستانه بازی با پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

آخرین وضعیت اعتصاب بازیکنان ماشین‌سازی در آستانه بازی با پرسپولیس

بازیکنان ماشین سازی در آستانه بازی با پرسپولیس دست به اعتصاب زدند. مدیران باشگاه ماشین سازی در روز های اخیر وعده پرداخت مالی به بازیکنان تیم فوتبال خود را داده بودند. با این حال چند بازیکن تیم فوتبال وقتی متوجه شدند پولی به دستشان نخواهد رسید با ناراحتی به لابی هتل محل اقامت ماشین سازی می روند. گفته می شود در […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

بازیکنان ماشین سازی در آستانه بازی با پرسپولیس دست به اعتصاب زدند.مدیران باشگاه ماشین سازی در روز های اخیر وعده پرداخت مالی به بازیکنان تیم فوتبال خود را داده بودند. با این حال چند بازیکن تیم فوتبال وقتی متوجه شدند پولی به دستشان نخواهد رسید با ناراحتی به لابی هتل محل اقامت ماشین سازی می روند. گفته می شود در واکنش به این موضوع تمام اعضای تیم فوتبال ماشین سازی نیز با این بازیکنان همراه شدند. این در حالی است که ماشین سازان از ساعت ۲۱:۱۵ امروز باید به مصاف پرسپولیس بروند.در همین راستا یکی از بازیکنان تیم فوتبال ماشین سازی در گفت وگو با میزان اظهار داشت: یونس قربانی مالک باشگاه از روزی که وارد باشگاه شده، هرچه گفته است کم یا زیاد به وعده های مالی خود عمل کرده است. متاسفانه بر اثر اشتباه یکی از کارمندان باشگاه، به ۳ بازیکن تیم پول نرسید. به همین خاطر این ۳ بازیکن با ناراحتی به لابی هتل رفتند. سایر اعضای تیم هم در حمایت از این بازیکنان به لابی هتل رفتند و گفتند تا مشکل آن ها حل نشود در لابی می نشینم و در بازی با پرسپولیس هم حاضر نمی شویم. در نهایت محمدعلوی سرپرست تیم در این قضیه وساطت کرد و با اعلام پیغام مالک مشکل را موقتاً حل کرد.این منبع آگاه تصریح کرد: بازیکنان ما ۵ درصد، ۵ درصد قراردادشان را دریافت می کنند. اگر این دستمزدشان را هم دریافت نکنند، امرار معاش برای آن ها مشکل می شود. واقعاً این پول چیزی نیست، بازیکن نتواند زندگی کند چطور روی بازی تمرکز داشته باشد. معتقدم مشکلات فنی ماشین سازی ۵ ماهه قابل حل است؛ اما کمر همت می خواهد تا بعضی مسائل قبلی اصلاح شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین وضعیت اعتصاب بازیکنان ماشین‌سازی در آستانه بازی با پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×