روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جدول لیگ برتر |پرسپولیس از ۶۰ عبور کرد؛ تفاضل هم فاصله گرفت از منبع پرسپولیس نیوز. "

جدول لیگ برتر |پرسپولیس از ۶۰ عبور کرد؛ تفاضل هم فاصله گرفت

پرسپولیس در دیدار مقابل ماشین سازی به برد پرگل رسید تا از امتیاز ۶۰ عبور کند. هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاهی کشور به طور همزمان برگزار شد. در یکی از مهمترین بازی ها پرسپولیس با ۵ گل از سد ماشین سازی گذشت. قرمزپوشان با این برد ۶۱ امتیازی شدند و […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

پرسپولیس در دیدار مقابل ماشین سازی به برد پرگل رسید تا از امتیاز ۶۰ عبور کند. هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاهی کشور به طور همزمان برگزار شد.در یکی از مهمترین بازی ها پرسپولیس با ۵ گل از سد ماشین سازی گذشت. قرمزپوشان با این برد ۶۱ امتیازی شدند و به صدرنشینی مقتدرانه خود ادامه دادند.در دیگر دیدار مهم در صدر جدول، سپاهان میهمان پدیده مشهد بود و با یک گل پیروز شد. شاگردان نوید کیا با این برد ۵۹ امتیازی شدند و همچنان در تعقیب قرمزپوشان هستند. پدیده هم در امتیاز ۳۷ باقی ماند.استقلال هم در ورزشگاه آزادی از نفت مسجد سلیمان پذیرایی کرد و با یک گل به برتری رسید. شاگردان مجیدی با این پیروزی ۵۳ امتیازی شدند و در رده سوم قرار دارند.در دیدارهای حساس میان تیم های انتهای جدولی، ذوب آهن میزبان نساجی بود و دو بر یک شکست خورد. تیم اصفهانی با این باخت در امتیاز ۲۶ و رده چهاردهم باقی ماند. نساجی با این پیروزی ۳۲ امتیازی شد و از منطقه خطر فرار کرد.سایپا هم در مصاف با گل گهر سیرجان با یک گل شکست خورد. نارنجی پوشان که یک پنالتی را در جریان بازی از دست دادند با این شکست ۲۳ امتیازی باقی ماندند و در آستانه سقوط به لیگ دسته اول قرار دارند. گل گهر هم با این برد ۴۱ امتیازی شد و در رده پنجم قرار دارد.نتایج دیدارهای هفته بیست وهشتم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:ذوب آهن اصفهان یک – نساجی مازندران ۲استقلال یک – نفت مسجدسلیمان صفرگل گهر سیرجان یک – سایپا صفرآلومینیوم اراک یک – تراکتور تبریز ۳صنعت نفت آبادان یک – مس رفسنجان یکماشین سازی تبریز صفر – پرسپولیس ۵پدیده مشهد صفر – سپاهان اصفهان یکپیکان یک – فولاد خوزستان یک*جدول رده بندی به شرح زیر است:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جدول لیگ برتر |پرسپولیس از ۶۰ عبور کرد؛ تفاضل هم فاصله گرفت از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×