روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کارشناسی داوری دیدار ماشین‌سازی و پرسپولیس / مظفری: گل پرسپولیس سالم بود از منبع پرسپولیس نیوز. "

کارشناسی داوری دیدار ماشین‌سازی و پرسپولیس / مظفری: گل پرسپولیس سالم بود

کارشناس داوری فوتبال گفت: گل دوم پرسپولیس به ماشین سازی که توسط مهدی عبدی به ثمر رسید، آفساید نبود. نوید مطفری درباره صحنه های داوری دیدار پرسپولیس – ماشین سازی تبریز در چار چوب هفته بیست وهشتم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: با توجه به اینکه تصویربرداری این دیدار بسیار ضعیف بود و خیلی از قسمت های زمین از طریق […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

کارشناس داوری فوتبال گفت: گل دوم پرسپولیس به ماشین سازی که توسط مهدی عبدی به ثمر رسید، آفساید نبود.نوید مطفری درباره صحنه های داوری دیدار پرسپولیس – ماشین سازی تبریز در چار چوب هفته بیست وهشتم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: با توجه به اینکه تصویربرداری این دیدار بسیار ضعیف بود و خیلی از قسمت های زمین از طریق تلویزیون قابل دید نبود، در خیلی از موارد کار را برای تشخیص دقیق کارشناسی سخت کرده بود.فیلمبرداری در چنین سطحی خوب نبود و من نمی دانم چرا در لیگ برتر باید شاهد این چنین اتفاقاتی باشیم . صحنه ها قابل تشخیص نبود و من اصلا متوجه نشدم چرا بازیکن ماشین سازی اخراج شد.وی اشاره کرد: در دقیقه ۲ بازی که پرسپولیسی ها اعتقاد داشتند مدافع ماشین سازی، مهدی عبدی را در محوطه جریمه سرنگون کرد و داور مسابقه باید اعلام پنالتی می کرد، این صحنه به هیچ عنوان پنالتی نبود و کار داور در این صحنه درست بود. همچنین گل دوم پرسپولیس که توسط مهدی عبدی در دقیقه ۲۰ بازی به ثمر رسید آفساید نبود و کار کمک داور در این صحنه خیلی عالی بود.این کارشناس داوری عنوان کرد: در کل، تیم داوری این بازی کار راحتی داشت و در اعلام خطاها و استفاده از کارت زرد نیز به درستی عمل کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کارشناسی داوری دیدار ماشین‌سازی و پرسپولیس / مظفری: گل پرسپولیس سالم بود از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×