روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آمار پرسپولیس-استقلال تاجیکستان| سرخ پوشان با مالکیت قاطع برنده شدند از منبع پرسپولیس نیوز. "

آمار پرسپولیس-استقلال تاجیکستان| سرخ پوشان با مالکیت قاطع برنده شدند

آمار دیدار استقلال تاجیکستان – پرسپولیس گواهی می دهد سرخپوشان در این بازی مستحق پیروزی بوده اند. تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد در دیداری خارج از خانه استقلال تاجیکستان را با یک گل از پیش رو بردارد. در حالی که پرسپولیس با نتیجه ای نزدیک و در دقیقه پایانی به […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

آمار دیدار استقلال تاجیکستان – پرسپولیس گواهی می دهد سرخپوشان در این بازی مستحق پیروزی بوده اند.تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد در دیداری خارج از خانه استقلال تاجیکستان را با یک گل از پیش رو بردارد. در حالی که پرسپولیس با نتیجه ای نزدیک و در دقیقه پایانی به پیروزی دست یافت، اما آمار نشان می دهد که توپ و میدان در اختیار نماینده ایران بوده است.آمار این مسابقه به شرح زیر است:مالکیت توپاستقلال: ۳۱٫۶ درصدپرسپولیس: ۶۸٫۴ درصدآفسایداستقلال: ۲پرسپولیس: ۴کرنراستقلال: ۴پرسپولیس: ۵پاساستقلال: ۲۳۹پرسپولیس: ۵۲۷شوتاستقلال: ۷پرسپولیس: ۱۶شوت در چارچوباستقلال: ۴پرسپولیس: ۳کارت زرداستقلال: یکپرسپولیس: ۲تعداد پاسپرسپولیس: ۵۲۷استقلال تاجیکستان: ۲۳۹

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آمار پرسپولیس-استقلال تاجیکستان| سرخ پوشان با مالکیت قاطع برنده شدند از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×