روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پوکر شاگردان گل‌محمدی در یک هشتم نهایی / پرسپولیس از رکورد سپاهان عبور کرد از منبع پرسپولیس نیوز. "

پوکر شاگردان گل‌محمدی در یک هشتم نهایی / پرسپولیس از رکورد سپاهان عبور کرد

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری مقابل استقلال تاجیکستان یک پوکردر مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان خلق کرد. تیم فوتبال پرسپولیس با برتری یک بر صفر مقابل استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان با احتساب عملکردش در شکل و شمایل قبلی این مسابقات که به نام جام باشگا ه های آسیا برگزار می شد، برای […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری مقابل استقلال تاجیکستان یک پوکردر مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان خلق کرد. تیم فوتبال پرسپولیس با برتری یک بر صفر مقابل استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان با احتساب عملکردش در شکل و شمایل قبلی این مسابقات که به نام جام باشگا ه های آسیا برگزار می شد، برای هشتمین بار موفق به صعود به مرحله یک چهارم شد.پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا در فصل های ۹۷-۱۹۹۶، ۹۸-۱۹۹۷، ۲۰۰۰-۱۹۹۹ و ۲۰۰۱-۲۰۰۰ توانست به جمع هشت تیم برتر آسیا برسد. البته در آن سال ها مرحله یک چهارم نهایی به شکل گروهی برگزار می شد و سرخ پوشان در هر چهار دوره حضور خود در جمع ۸ تیم برتر آسیا، موفق به راهیابی به مرحله نیمه نهایی شدند. هرچند به جز فصل ۹۸-۱۹۹۷ که با باخت در دیدار قبل از فینال و رده بندی نتوانستند به رتبه ای بهتر از چهارمی برسند، در ۳ دوره دیگر با وجود باخت در نیمه نهایی، با بردن دیدار رده بندی رتبه سوم را کسب کردند.برد برابر استقلال تاجیکستان سبب شد سرخ پوشان در دهمین دوره حضور خود در فرمت جدید لیگ قهرمانان، برای چهارمین بار موفق به صعود به مرحله یک چهارم نهایی شوند و از رکورد سپاهان که ۳ بار به این مرحله راه یافته است، عبور کنند. زردپوشان اصفهانی در سال های ۲۰۰۷، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ توانستند به جمع هشت تیم برتر آسیا راه یابند و پرسپولیس که در سال های ۲۰۱۷، ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ به این مرحله رسیده است، اکنون برای چهارمین بار بازی در یک چهارم نهایی فرمت فعلی لیگ قهرمانان را تجربه می کند.سرخ پوشان که در چهار فصل اخیر ۳ بار به نیمه نهایی رسیده اند در صورت برتری در مرحله بعدی می توانند این رکورد را به چهار حضور در نیمه نهایی در پنج سال برسانند.همچنین سرخ پوشان در این ده دوره در سال های ۲۰۰۳، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۹ در مرحله گروهی از دور مسابقات کنار رفتند. سال ۲۰۱۷ با شکست مقابل الهلال در نیمه نهایی از صعود به فینال بازماندند و در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ هم در فینال برابر کاشیما آنتلرز ژاپن و اولسان هیوندای کره جنوبی شکست خوردند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پوکر شاگردان گل‌محمدی در یک هشتم نهایی / پرسپولیس از رکورد سپاهان عبور کرد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×