روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس باز هم آبروی ایران را خرید / تنها ایرانی مانده در جام از منبع پرسپولیس نیوز. "

پرسپولیس باز هم آبروی ایران را خرید / تنها ایرانی مانده در جام

پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان وقتی ارزشمندتر شد که استقلال به الهلال باخت و پرسپولیس هم با گل دقیقه ۹۰ از سد حریف چغر خود گذشت. شاید اگر استقلال تاجیکستان در برابر آن همه تماشاگر میزبان پرسپولیس نبود و گل زیبای ترابی هم دقیقه ۹۰ به ثمر نمی رسید، این پیروزی شیرینی لازم را نداشت اما […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان وقتی ارزشمندتر شد که استقلال به الهلال باخت و پرسپولیس هم با گل دقیقه ۹۰ از سد حریف چغر خود گذشت.شاید اگر استقلال تاجیکستان در برابر آن همه تماشاگر میزبان پرسپولیس نبود و گل زیبای ترابی هم دقیقه ۹۰ به ثمر نمی رسید، این پیروزی شیرینی لازم را نداشت اما همه چیز دست به دست هم داد تا پرسپولیس که باز هم آبروی فوتبال ایران را خرید، به یک پیروزی دلچسب برسد و با اقتدار راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود.پرسپولیس در کل بازی برتری بر حریف داشت و به جز یک مورد موقعیت چندانی به تیم میزبان نداد.اوائل نیمه دوم وحید امیری می توانست دروازه حریف را باز کند تا کار به لحظات نفس گیر دقایق پایانی نکشد اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت ترابی مزد برتری پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان را داد.برای چندمین سال است که در میان نمایندگان آسیایی ایران فقط پرسپولیس تا مراحل نهایی صعود می کند. پرسپولیس در سال های گذشته تنها تیم ایرانی است که آبرو داری می کند و در مراحل مقدماتی و یا یک هشتم نهایی حذف نمی شود.در پرسپولیس برخلاف بقیه نمایندگان ایران خیلی چیزها سر جای خودش قرار دارد و اگر کم و کاستی هم هست، که هست، بازیکنان پرسپولیس باتعصب فراوان در زمین مسابقه می دوند و می جنگند شاید آنها هم مثل بعضی از بازیکنان استقلال بابت مسائل مالی گلایه هایی داشته باشند اما حداقل در ۹۰ دقیقه مسابقه واقعاً با جان و دل بازی می کنند که این مسئله باعث شده تا آنها در پنج، شش سال گذشته موفق ترین تیم ایران چه در لیگ برتر و چه در آسیا باشند.پرسپولیس با برتری مقابل استقلال تاجیکستان یک پوکر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان خلق کرد و رکورددار این مرحله شد و با چهار صعود به مرحله یک چهارم نهایی پرافتخارترین باشگاه ایرانی لیگ قهرمانان آسیا شد. سرخپوشان سه بار هم به نیمه نهایی و دو بار به فینال رسیده اند.حالا باید دید در قرعه کشی روز جمعه شاگردان گل محمدی در مرحله یک چهارم نهایی به کدام حریف برخورد می کنند اما شاید در تقابل با الهلال پرسپولیس بتواند انتقام استقلال را هم در آسیا بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس باز هم آبروی ایران را خرید / تنها ایرانی مانده در جام از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×