روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یک مدافع جدید به پرسپولیس اضافه شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

یک مدافع جدید به پرسپولیس اضافه شد

تیم فوتبال پرسپولیس با نظر گل محمدی یک بازیکن جوان به جمع نفراتش اضافه کرد. تیم فوتبال پرسپولیس به تازگی یک بازیکن جوان را با تایید کادرفنی به جمع نفراتش اضافه کرده است. علی جودکی، بازیکن فصل گذشته تیم امید پرسپولیس به صورت تستی در تمرینات بزرگسالان شرکت کرد و بعد از ارزیابی های انجام شده در […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

تیم فوتبال پرسپولیس با نظر گل محمدی یک بازیکن جوان به جمع نفراتش اضافه کرد. تیم فوتبال پرسپولیس به تازگی یک بازیکن جوان را با تایید کادرفنی به جمع نفراتش اضافه کرده است.علی جودکی، بازیکن فصل گذشته تیم امید پرسپولیس به صورت تستی در تمرینات بزرگسالان شرکت کرد و بعد از ارزیابی های انجام شده در این فصل به طور رسمی از تیم امید به تیم بزرگسالان پرسپولیس پیوست.جودکی توانایی بازی در چند پست مختلف از جمله دفاع چپ، دفاع راست و وینگر چپ را دارد.این بازیکن ۲۱ ساله قرار است فصل آینده با شماره ۳۲ برای پرسپولیس به میدان برود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یک مدافع جدید به پرسپولیس اضافه شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×