روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تنها غایب پرسپولیس در سفر به عربستان مشخص شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

تنها غایب پرسپولیس در سفر به عربستان مشخص شد

تنها یک بازیکن از پرسپولیس، سرخ پوشان را در سفر به عربستان همراهی نمی کند. تیم فوتبال پرسپولیس صبح فردا برای برگزاری دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با پرواز اختصاصی عازم عربستان می شود. پرسپولیس باید بلافاصله پس از بازگشت از عربستان در رقابت های لیگ برتر شرکت کند و به همین دلیل با نظر […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

تنها یک بازیکن از پرسپولیس، سرخ پوشان را در سفر به عربستان همراهی نمی کند. تیم فوتبال پرسپولیس صبح فردا برای برگزاری دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با پرواز اختصاصی عازم عربستان می شود. پرسپولیس باید بلافاصله پس از بازگشت از عربستان در رقابت های لیگ برتر شرکت کند و به همین دلیل با نظر کادرفنی برای حفظ هماهنگی این تیم اگر در فاصله یک روز تا این سفر اگر اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد، تمام بازیکنان به جز مهدی مهدیخانی که پس از جراحی دست خود از روز گذشته نرم دوی را آغاز کرده است، راهی ریاض خواهند شد.حتی علی شجاعی هم که پس از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت ناشی از کتف خود به تازگی در برخی تمرینات گروهی شرکت می کند و شانسی برای حضور در دیدار با شاگردان لئوناردو ژاردیم ندارد هم با کاروان پرسپولیس عازم عربستان خواهد شد.دیدار پرسپولیس و الهلال از ساعت ۲۱:۳۰ شنبه ۲۴ مهر در ورزشگاه فیصل بن فهد برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تنها غایب پرسپولیس در سفر به عربستان مشخص شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×