روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مجید صدری در ورزشگاه کاظمی با پیروانی و گل محمدی جلسه گذاشت از منبع پرسپولیس نیوز. "

مجید صدری در ورزشگاه کاظمی با پیروانی و گل محمدی جلسه گذاشت

رییس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس در آستانه سفر سرخپوشان به عربستان و قبل از اخرین تمرین در تهران با مدیر و سرمربی تیم تشکیل جلسه داد. به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سید مجید صدری که در روزها و هفته های گذشته تلاش مجدانه ای کرد تا قبل از انتخاب کارگزار جدید، مطالبات اعضای […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

رییس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس در آستانه سفر سرخپوشان به عربستان و قبل از اخرین تمرین در تهران با مدیر و سرمربی تیم تشکیل جلسه داد.به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سید مجید صدری که در روزها و هفته های گذشته تلاش مجدانه ای کرد تا قبل از انتخاب کارگزار جدید، مطالبات اعضای تیم از فصل گذشته را تا قبل از سفر سرخپوشان به عربستان تسویه کند، امروز سه شنبه، پیش از آخرین تمرین تیم در تهران به ورزشگاه شهید کاظمی رفت.وی در جریان این حضور، جلسه ای را با افشین پیروانی و یحیی گل محمدی برگزار کرد که در جریان آن، درباره آخرین شرایط تیم و بازیکنان و همچنین سفر پیش رو به عربستان و اقدام های صورت گرفته و دیگر ملاحظات گفتگو و هماهنگی شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مجید صدری در ورزشگاه کاظمی با پیروانی و گل محمدی جلسه گذاشت از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×