روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین تمرین سرخپوشان ایران قبل از سفر عربستان برگزار شد +تصاویر از منبع پرسپولیس نیوز. "

آخرین تمرین سرخپوشان ایران قبل از سفر عربستان برگزار شد +تصاویر

تیم فوتبال پرسپولیس، امروز سه شنبه بعد از شرکت در جلسه فنی و آنالیز برای بازی با الهلال، آخرین تمرین خود در تهران را انجام داد. سرخپوشان ایران، امروز سه شنبه پیش از شروع تمرین در یک جلسه فنی و آنالیز شرکت کردند. در این جلسه با استفاده از تصاویر ویدئویی، مسایل فنی مربوط به […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

تیم فوتبال پرسپولیس، امروز سه شنبه بعد از شرکت در جلسه فنی و آنالیز برای بازی با الهلال، آخرین تمرین خود در تهران را انجام داد.سرخپوشان ایران، امروز سه شنبه پیش از شروع تمرین در یک جلسه فنی و آنالیز شرکت کردند. در این جلسه با استفاده از تصاویر ویدئویی، مسایل فنی مربوط به بازی با الهلال به بازیکنان منتقل گردید.تمرین هم از ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی شروع شد.گرم کردن، آقا وسط در سه گروه، تمرین ترکیبی برای سانتر از جناحین، شوتزنی و فوتبال درون تیمی بخش های مختلف تمرین ۷۵ دقیقه ای پرسپولیس بود.در این تمرین، کادر فنی اصرار زیادی بر اجرای دقیق برنامه های تهاجمی و استفاده بهینه تر از موقعیت های گلزنی داشت.علی شجاعی، امروز در چند بخش از تمرینات گروهی، شرکت کرد و سایر نفرات هم در آمادگی کامل بودند. البته در دقایق پایانی تمرین بود که مصدومیتی برای بوژیدار رادوشویچ حادث شد، کادر پزشکی هم تصمیم به عدم ادامه تمرین از سوی وی گرفت و اقدام های پزشکی لازم را انجام داد.کاروان فوتبال پرسپولیس فردا با یک پرواز اختصاصی و مستقیم راهی عربستان خواهد شد تا آماده مصاف با الهلال در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا و پس از آن به امید خدا، بازی مرحله نیمه پایانی شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین تمرین سرخپوشان ایران قبل از سفر عربستان برگزار شد +تصاویر از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×