روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروانی: رقابتی نابرابر با الهلال داریم، چرا پرسپولیس نباید میزبان باشد؟ از منبع پرسپولیس نیوز. "

پیروانی: رقابتی نابرابر با الهلال داریم، چرا پرسپولیس نباید میزبان باشد؟

مدیر تیم پرسپولیس، تقابل شاگردان گل محمدی با الهلال عربستان را رقابتی نابرابر خواند. افشین پیروانی در آستانه سفر اعضای تیم فوتبال پرسپولیس به عربستان، برای دیدار با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ اظهار داشت: رقابتی نابرابر با تیمی خوب داریم، اما ما هم پرسپولیس هستیم. به عشق هواداران و بزرگی […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

مدیر تیم پرسپولیس، تقابل شاگردان گل محمدی با الهلال عربستان را رقابتی نابرابر خواند. افشین پیروانی در آستانه سفر اعضای تیم فوتبال پرسپولیس به عربستان، برای دیدار با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ اظهار داشت: رقابتی نابرابر با تیمی خوب داریم، اما ما هم پرسپولیس هستیم. به عشق هواداران و بزرگی پرسپولیس، به عربستان می رویم تا بازی خوبی انجام بدهیم.وی در پاسخ به این پرسش که چرا دیدار با عربستان را رقابت نابرابر می داند، تصریح کرد: چون آنها نباید میزبان باشند. ما توانایی گرفتن این میزبانی را نداریم و دو سال است که در خانه خود بازی نکرده ایم. این موضوع می تواند آثار منفی داشته باشد و به نظرم باید از حق فوتبال کشورمان، بهتر دفاع می شد.مدیر تیم پرسپولیس درخصوص اینکه گفته می شود هواداران می توانند ۶۰ درصد ورزشگاه امیر فیصل بن فهد ریاض را پُر کنند، خاطرنشان کرد: ان شاءالله که صد درصد ورزشگاه پُر باشد. ما تیمی پُرطرفدار هستیم و بیشترین هواداران را داریم. تجربه بازی مقابل آنها را داریم، اما بحثم این است که چرا ما نباید میزبان باشیم و تیم ملی نباید مقابل کره جنوبی هوادار داشته باشد. باید به این مسائل رسیدگی شود.پیروانی در پاسخ به این پرسش که آیا هواداران پرسپولیس هم می توانند دیدار این تیم مقابل الهلال را از نزدیک تماشا کنند یا خیر، گفت: فکر می کنم به هواداران ویزا ندهند و کارشکنی هایی رخ داده است. هواداران از راه دور، انرژی مثبت بفرستند و مطمئن باشند با تمام وجود می رویم تا بهترین نتیجه را بگیریم.وی درباره اینکه رسانه های عربستانی از مصدومیت بازیکنان الهلال خبر داده بودند و حالا آنها می توانند مقابل پرسپولیس بازی کنند، عنوان کرد : الهلال اینقدر بازیکن دارد که فرقی نمی کند چه کسی بازی کند و چه کسی روی نیمکت باشد. بعد از دیدار ما مقابل استقلال تاجیکستان، هیجاناتی ایجاد کردند و حتی گفتند سرمربی الهلال یک ماه مصدوم شد! مطمئن باشید حریف با تیم کامل بازی خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروانی: رقابتی نابرابر با الهلال داریم، چرا پرسپولیس نباید میزبان باشد؟ از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×