روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خوردبین: تمدید قرارداد گل‌محمدی و مطهری بهترین اقدام پرسپولیس بود/الهلال را ببریم ۹۵ درصد قهرمانیم از منبع پرسپولیس نیوز. "

خوردبین: تمدید قرارداد گل‌محمدی و مطهری بهترین اقدام پرسپولیس بود/الهلال را ببریم ۹۵ درصد قهرمانیم

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: تمدید قرارداد کادرفنی و پرداخت پول بازیکنان بهترین اقدام باشگاه پرسپولیس قبل از دیدار با الهلال بود. محمود خوردبین در گفت و گو با فارس، درباره دیدار تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الهلال عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: طبق اخباری که از پرسپولیس شنیده ام، این تیم […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: تمدید قرارداد کادرفنی و پرداخت پول بازیکنان بهترین اقدام باشگاه پرسپولیس قبل از دیدار با الهلال بود.محمود خوردبین در گفت و گو با فارس، درباره دیدار تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الهلال عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: طبق اخباری که از پرسپولیس شنیده ام، این تیم مشکل خاصی برای دیدار با الهلال ندارد. حُسن پرسپولیس در شرایط فعلی تشابه نفرات نیمکت نشین این تیم با بازیکنان اصلی است و این موضوع خیال یحیی گل محمدی را بابت داشتن بازیکن خوب راحت کرده است.وی ادامه داد: مشکل فعلی پرسپولیس میهمان بودن در خانه الهلال است و بازی کردن برابر تماشاگرانش است اما اطمینان دارم با توجه به پتانسیل پرسپولیس، این تیم می تواند در عربستان هم الهلال را شکست بدهد و به مرحله بعدی برود. یکی دیگر از مشکلات پرسپولیس نداشتن بازی رسمی است که امیدوارم دیدارهای دوستانه ای که انجام داده به ویژه بازی با سپاهان کمک خوبی به این تیم کرده باشد.پیشکسوت پرسپولیس درمورد اینکه برخی اعتقاد دارند الهلال با وجود در اختیار داشتن بازیکنان خارجی باکیفیت نسبت به قبل تضعیف شده است، گفت: الهلال در دیدار قبلی اش باید از استقلال شکست می خورد اما این تیم مانند استقلال و پرسپولیس همیشه یکی از بزرگ ترین تیم های آسیا است. اکنون بازیکنان ملی پوش و خارجی های خوبی دارد. به هیچ وجه نباید الهلال را دست کم گرفت اما پرسپولیس با هوشمندی گل محمدی و بازیکنان می تواند برنده از زمین بیرون بیاید.خوردبین درخصوص شانس قهرمانی پرسپولیس در این فصل لیگ قهرمانان آسیا، عنوان کرد: با بردن الهلال شانس قهرمانی مان به ۹۵ درصد می رسد. وی درباره تمدید قرارداد یحیی گل محمدی و حمید مطهری و پرداخت بخشی دیگر از طلب بازیکنان پرسپولیس قبل از دیدار با الهلال توضیخ داد: تمدید قرارداد با گل محمدی و مطهری و پرداخت پول بازیکنان بهترین کار قبل از این مسابقه است که روحیه کادرفنی و بچه ها را بالا می برد. مدیریت باشگاه کار خوبی انجام داد و به همین دلیل از صدری تشکر می کنم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خوردبین: تمدید قرارداد گل‌محمدی و مطهری بهترین اقدام پرسپولیس بود/الهلال را ببریم ۹۵ درصد قهرمانیم از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×