روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برنامه پرسپولیس برای بازی با ذوب آهن چیست؟ از منبع پرسپولیس نیوز. "

برنامه پرسپولیس برای بازی با ذوب آهن چیست؟

برنامه بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تا پیش از بازی مقابل ذوب آهن مشخص شد. از سری مسابقات هفته بیست و ششم لیگ برتر، تیم فوتبال پرسپولیس امروز در اصفهان میهمان ذوب آهن خواهد بود که این بازی در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار خواهد شد. طبق برنامه اعلام شده به بازیکنان پرسپولیس، سرخ پوشان امروز در ساعت ۱۰ […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

برنامه بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تا پیش از بازی مقابل ذوب آهن مشخص شد. از سری مسابقات هفته بیست و ششم لیگ برتر، تیم فوتبال پرسپولیس امروز در اصفهان میهمان ذوب آهن خواهد بود که این بازی در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار خواهد شد.طبق برنامه اعلام شده به بازیکنان پرسپولیس، سرخ پوشان امروز در ساعت ۱۰ صبح به صرف صبحانه پرداختند. در ساعت ۱۱:۳۰ بازیکنان در محوطه هتل و زیر نظر مربی بدنساز خود تمرینات سبک کششی و عرق گیری انجام دادند.همچنین جلسه فنی بازی امروز در ساعت ۱۳:۳۰ با حضور کلیه بازیکنان و اعضای کادر فنی برگزار می شود تا مربیان پرسپولیس نکات فنی خود در خصوص بازی امروز با ذوب آهن را به شاگردان خود منتقل کنند. این جلسه حدود ۳۰ دقیقه به طول می انجامد و سپس بازیکنان پرسپولیس در ساعت ۱۴ برای صرف ناهار به رستوران هتل محل اقامت خود می روند.بعد از ناهار بازیکنان برای استراحت به اتاق خود خواهند رفت و طبق برنامه اعلام شده به بازیکنان، سرخ پوشان در ساعت ۱۶:۲۰ با دو دستگاه اتوبوس به سمت استادیوم حرکت خواهند کرد تا در ساعت ۱۸:۳۰ مقابل ذوب آهن صف آرایی کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برنامه پرسپولیس برای بازی با ذوب آهن چیست؟ از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×