روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محرومیت تارتار مقابل پرسپولیس رسما اعلام شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

محرومیت تارتار مقابل پرسپولیس رسما اعلام شد

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هفته بیست و ششم لیگ برتر ۳ اخطاره و محروم است. مهدی تارتار به دلیل سه اخطاره بودن در هفته بیست و ششم لیگ برتر محروم است و حق حضور روی نیمکت این تیم را مقابل پرسپولیس را ندارد. تارتار در دیدار با آلومینیوم اراک بعد از دریافت […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هفته بیست و ششم لیگ برتر ۳ اخطاره و محروم است. مهدی تارتار به دلیل سه اخطاره بودن در هفته بیست و ششم لیگ برتر محروم است و حق حضور روی نیمکت این تیم را مقابل پرسپولیس را ندارد.تارتار در دیدار با آلومینیوم اراک بعد از دریافت کارت زرد ابتدایی مسابقه در اواخر مسابقه نیز از سوی داور با کارت قرمز مستقیم جریمه شده بود که به همین دلیل کارت زرد او نیز در سوابق او لحاظ شده است.شایان ذکر است بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم ها در نخستین مرتبه با ۴ کارت زرد محروم می شوند و در مرحله دوم به بعد بازیکنان و مربیان با ۳ کارت زرد محروم می شوند.این مسابقه در غیاب دو سرمربی نام آشنا از دو تیم، انجام می شود. یحیی گل محمدی و مهدی تارتار، تیم های خود را از روی سکوها هدایت خواهند کرد.پرسپولیس در بازی رفت که در ورزشگاه آزادی برگزار شد با نتیجه دو بر صفر به برتری رسید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محرومیت تارتار مقابل پرسپولیس رسما اعلام شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×