روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " منافی: فشار روی آبی‌پوشان چند برابر پرسپولیس است/ بعید است ۲ امتیاز را از استقلال پس بگیرند از منبع پرسپولیس نیوز. "

منافی: فشار روی آبی‌پوشان چند برابر پرسپولیس است/ بعید است ۲ امتیاز را از استقلال پس بگیرند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بعید است ۲ امتیاز را در ماجرای بانیاما، بازیکن گابنی گل گهر از استقلال پس بگیرند و سرخپوشان نباید به این موضوع فکر کنند. جواد منافی در گفت وگو با تسنیم، اظهار داشت: برد مقابل پیکان اتفاق مهمی بود و مسئله مهمتر این بود که پرسپولیس در این بازی گلی دریافت نکرد و این […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بعید است ۲ امتیاز را در ماجرای بانیاما، بازیکن گابنی گل گهر از استقلال پس بگیرند و سرخپوشان نباید به این موضوع فکر کنند.جواد منافی در گفت وگو با تسنیم، اظهار داشت: برد مقابل پیکان اتفاق مهمی بود و مسئله مهمتر این بود که پرسپولیس در این بازی گلی دریافت نکرد و این موضوع می تواند روحیه مدافعان و حامد لک را بالا ببرد. با کمتر شدن اختلاف امتیاز، ۵ بازی پایانی برای استقلال و پرسپولیس حساس تر شده است.وی در ارتباط با پیگیری های باشگاه پرسپولیس در خصوص حکم بازیکن گابنی گل گهر عنوان کرد: پرسپولیس نباید به این موضوع فکر کند چون بعید است ۲ امتیاز را از استقلال پس بگیرند. پرسپولیس بدون در نظر گرفتن شرایط استقلال فقط باید به برد در ۵ بازی باقی مانده فکر کند و البته کار آسانی هم در پیش ندارد. فشاری که روی استقلال وجود دارد چند برابر پرسپولیس است و این موضوع می تواند به سود پرسپولیس باشد.منافی در ارتباط با عدم گلزنی تمیروف و انتقادهایی که از جذب این بازیکن شده، گفت: این انتقادها به حق است چون پرسپولیس در خط حمله دونده نمی خواست بلکه بازیکنی می خواست که گل بزند و تمیروف هم این کار را انجام نداده است.مربی پیشین پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا فکر می کند همکاری باشگاه با یحیی گل محمدی برای فصل بعد ادامه داشته باشد؟» خاطرنشان کرد: این موضوعی است که بعد از پایان فصل باید در موردش صحبت کرد. برای هواداران پرسپولیس همیشه نتیجه گرفتن مهم است و باید دید پرسپولیس در بازی های باقی مانده چه وضعیتی خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " منافی: فشار روی آبی‌پوشان چند برابر پرسپولیس است/ بعید است ۲ امتیاز را از استقلال پس بگیرند از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×