روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بی‌اطلاعی سازمان لیگ از برگزاری بازی پرسپولیس و سپاهان در تبریز از منبع پرسپولیس نیوز. "

بی‌اطلاعی سازمان لیگ از برگزاری بازی پرسپولیس و سپاهان در تبریز

سازمان لیگ فوتبال ایران نسبت به اعلام شهر تبریز برای میزبانی دیدار پرسپولیس و سپاهان اظهار بی اطلاعی کرد. باشگاه پرسپولیس در حالی خبر از میزبانی ورزشگاه یادگار امام تبریز از دیدار با سپاهان اصفهان داد که سازمان لیگ فوتبال از آن اظهار بی اطلاعی کرد. سهیل مهدی در گفتگو با مهر، در این باره […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

سازمان لیگ فوتبال ایران نسبت به اعلام شهر تبریز برای میزبانی دیدار پرسپولیس و سپاهان اظهار بی اطلاعی کرد. باشگاه پرسپولیس در حالی خبر از میزبانی ورزشگاه یادگار امام تبریز از دیدار با سپاهان اصفهان داد که سازمان لیگ فوتبال از آن اظهار بی اطلاعی کرد.سهیل مهدی در گفتگو با مهر، در این باره گفت: هنوز هیچ چیز قطعی نشده است. یادگار امام تبریز یکی از گزینه های محتمل است اما هنوز این موضوع قطعی نشده است. شورای تأمین استان های مربوطه باید اعلام نظر کنند که منتظر تمامی نکات مربوط به برگزاری بازی هستیم.رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر درباره عدم هماهنگی باشگاه پرسپولیس با سازمان لیگ برای اعلام مکان برگزاری بازی تاکید کرد: از خودشان باید بپرسید. تبریز یکی از گزینه ها است و احتمال هم دارد آنجا بازی برگزار شود اما سازمان لیگ باید در این باره به عنوان مرجع اظهار نظر کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بی‌اطلاعی سازمان لیگ از برگزاری بازی پرسپولیس و سپاهان در تبریز از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×