روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پنجعلی: کسر امتیاز از استقلال شهامت می‌خواهد/ یحیی به خوبی حواشی را جمع کرد از منبع پرسپولیس نیوز. "

پنجعلی: کسر امتیاز از استقلال شهامت می‌خواهد/ یحیی به خوبی حواشی را جمع کرد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به تجدیدنظرخواهی باشگاه گل گهر گفت: ما به دنبال حق هستیم ولی کسر امتیاز از استقلال شهامت می خواهد. محمد پنجعلی روند پرسپولیس در چند بازی اخیر را مثبت دید و اظهار داشت: درست است که بازی ها فراز و نشیب زیادی دارد؛ اما کافی است که امتیاز از دست ندهیم تا به […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به تجدیدنظرخواهی باشگاه گل گهر گفت: ما به دنبال حق هستیم ولی کسر امتیاز از استقلال شهامت می خواهد.محمد پنجعلی روند پرسپولیس در چند بازی اخیر را مثبت دید و اظهار داشت: درست است که بازی ها فراز و نشیب زیادی دارد؛ اما کافی است که امتیاز از دست ندهیم تا به قهرمانی برسیم. کادرفنی پرسپولیس در بازی های دوستانه مشکلات و ضعف های تیم را پیدا و اصلاح کرده است.پیشکسوت تیم پرسپولیس تصریح کرد: به نظرم یحیی از آشفتگی و حواشی تیم فاصله گرفت و آنها را به خوبی کنترل کرد و همه شاهدیم انگار از باتلاقی نجات یافتیم و به قهرمانی نزدیک شده ایم. ما در زمان برانکو آخر جدول را نیز تجربه کردیم اما حالا به جایی رسیدیم که از ابتدای فصل ادعای قهرمانی داشتیم و در حال رسیدن به آن هستیم.وی ادامه داد: درست است که اشکالاتی به گل محمدی و کادرفنی وارد است اما ما پیشکسوتان به دنبال حاشیه سازی نیستیم و اگر مسئله ای به چشم مشکلی ببینیم، آن را به صورت حضوری متذکر می شویم. پرسپولیس مثل یک خانواده است و باید حواشی و مشکلات را در خود تیم حل کرد نه آنکه در رسانه ها جار زد زیرا این مدل ایراد گرفتن حاشیه ساز است و تیم را ضعیف می کنند.پنجعلی در خصوص وضع موجود استقلال اظهار داشت: به نظرم استقلال سیر نزولی پیدا نکرده اما نقاط ضعف و قوت این تیم واضح شده و به زودی در بازی های باقیمانده امتیاز می دهد.وی افزود: نمی دانم گل گهر با چه مدارکی درخواست تجدید نظر داده است اما کسر امتیاز از استقلال به سود ماست و خوشحالمان می کند. ما به دنبال حق هستیم ولی کسر امتیاز از استقلال شهامت می خواهد زیرا این موضوع برای اولین بار است که به این شکل اتفاق افتاده و بعد از مدتی پیگیری های جدی انجام گرفته است.کاپیتان اسبق پرسپولیس در پایان درباره وضعیت آکادمی این باشگاه گفت: ما در ایران آکادمی به معنای واقعی نداریم و حتی در تیم های پایه نیز تنها به دنبال برد هستیم زیرا فوتبال ما دست بخش خصوصی نیست و مدیران برای بقای خود و حفظ سمت هایشان، تنها به دنبال نتیجه هستند. این مسئله فوتبال ما را نتیجه محور و محتاج بازیکنان خارجی کرده است. این روند ورزش ما را به انزوا نزدیک می کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پنجعلی: کسر امتیاز از استقلال شهامت می‌خواهد/ یحیی به خوبی حواشی را جمع کرد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×