روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کارشناس داوری: آفساید تمیروف اشتباه اعلام شد/ داور می‌توانست یک دقیقه دیگر بازی را ادامه دهد از منبع پرسپولیس نیوز. "

کارشناس داوری: آفساید تمیروف اشتباه اعلام شد/ داور می‌توانست یک دقیقه دیگر بازی را ادامه دهد

کارشناس داوری گفت: گل پرسپولیس به ذوب آهن در شرایط سالم به ثمر رسید. دیدار حساس ذوب آهن و پرسپولیس در اصفهان با تساوی یک بر یک به پایان رسید. حیدر سلیمانی کارشناس داوری در مورد صحنه های مشکوک این دیدار گفت: گل اول پرسپولیس که توسط تمیروف به ثمر رسید کاملاً به شکل سالم وارد دروازه ذوب آهن […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

کارشناس داوری گفت: گل پرسپولیس به ذوب آهن در شرایط سالم به ثمر رسید. دیدار حساس ذوب آهن و پرسپولیس در اصفهان با تساوی یک بر یک به پایان رسید. حیدر سلیمانی کارشناس داوری در مورد صحنه های مشکوک این دیدار گفت: گل اول پرسپولیس که توسط تمیروف به ثمر رسید کاملاً به شکل سالم وارد دروازه ذوب آهن شد و آن صحنه آفساید نبود.وی افزود: در مورد صحنه ای که در دقیقه ۷۵ رخ داد و کمک داور ۲ آفساید اعلام کرد، در حرکت همزمان عبدی در آفساید بود، اما تمیروف در آفساید قرار نداشت.وی ادامه داد: آقای حیدری اشتباه تأثیرگذاری در بازی نداشت البته روی دو صحنه ای که مهدی عبدی در محوطه جریمه سعی به فریب داور داشت در دقیقه ۵۱ و ۵۴ به درستی ادامه بازی اعلام کرد.حیدر سلیمانی در پایان گفت: در وقت اضافه بازیکنان پرسپولیس نسبت به اینکه داور زودتر از موعد سوت پایان بازی را به صدا درآورده است اعتراض کردند اعلام وقت اضافه در وقت های تلف شده جزء اختیارات داور است و می توانست یک دقیقه دیگر در وقت های اضافه بازی را ادامه دهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کارشناس داوری: آفساید تمیروف اشتباه اعلام شد/ داور می‌توانست یک دقیقه دیگر بازی را ادامه دهد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×