روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وحید امیری به بیمارستان منتقل شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

وحید امیری به بیمارستان منتقل شد

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت در اواخر بازی تیمش مقابل ذوب آهن به بیمارستان منتقل شد. بعد از پایان بازی پرسپولیس مقابل ذوب آهن که به تساوی یک – یک انجامید، وحید امیری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر به بیمارستان منتقل شد. او که به دلیل مصدومیت چند هفته ای از […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت در اواخر بازی تیمش مقابل ذوب آهن به بیمارستان منتقل شد. بعد از پایان بازی پرسپولیس مقابل ذوب آهن که به تساوی یک – یک انجامید، وحید امیری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر به بیمارستان منتقل شد.او که به دلیل مصدومیت چند هفته ای از ترکیب پرسپولیس دور بود در دقایق پایانی مسابقه امشب مجدداً از ناحیه کمر آسیب دید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وحید امیری به بیمارستان منتقل شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×