روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مخالفت مجتبی حسینی با انتقال فلاح به پرسپولیس و سپاهان از منبع پرسپولیس نیوز. "

مخالفت مجتبی حسینی با انتقال فلاح به پرسپولیس و سپاهان

سرمربی پیکان مخالفت خود را با جدایی سامان فلاح به مسئولان باشگاه اعلام کرده است. سامان فلاح مدافع جوان تیم فوتبال پیکان که یکی از پدیده های لیگ برتر بیست و یکم بود، با پیشنهادهایی از چند تیم مطرح لیگ برتر مواجه شده است. در این خصوص مسئولان باشگاه های پرسپولیس ، سپاهان و فولاد برای جذب این […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

سرمربی پیکان مخالفت خود را با جدایی سامان فلاح به مسئولان باشگاه اعلام کرده است.سامان فلاح مدافع جوان تیم فوتبال پیکان که یکی از پدیده های لیگ برتر بیست و یکم بود، با پیشنهادهایی از چند تیم مطرح لیگ برتر مواجه شده است. در این خصوص مسئولان باشگاه های پرسپولیس ، سپاهان و فولاد برای جذب این مدافع که عضو تیم ملی امید هم هست، اقدام کردند اما پیکانی ها راضی به جدایی بازیکن خود نیستند.فلاح که متولد سال ۱۳۸۰ است، ۳ سال دیگر با باشگاه پیکان قرارداد دارد و هیچ بندی نیز در قرارداد او برای فسخ یک طرفه وجود ندارد. در چنین شرایطی این بازیکن ۲۰ ساله فقط در صورت رضایت باشگاه پیکان می تواند به تیم دیگری برود. چند روز قبل امیر عطابخش مدیرعامل باشگاه پیکان طی مصاحبه ای به طور رسمی اعلام کرد که اجازه جدایی به فلاح و بازیکن دیگری از تیمش را نخواهد داد.حالا مجتبی حسینی سرمربی خودروسازان نیز در گفت و گویی که با مسئولان پیکان داشته مخالفت خود را با جدایی فلاح اعلام کرده است. سرمربی پیکان به مدیران باشگاه گفته که در فصل جدید به حضور سامان فلاح و سایر جوانان تیمش نیاز دارد.با این شرایط به نظر می رسد پرونده جدایی فلاح از پیکان منتفی شده باشد و او در لیگ بیست و دوم نیز پیراهن خودروسازان را برتن کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مخالفت مجتبی حسینی با انتقال فلاح به پرسپولیس و سپاهان از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×