روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " منافی: پرسپولیس جای بازیکنان کوچک نیست/ مدیران اشتباه سال گذشته را تکرار نکردند از منبع پرسپولیس نیوز. "

منافی: پرسپولیس جای بازیکنان کوچک نیست/ مدیران اشتباه سال گذشته را تکرار نکردند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خریدن مهاجم طراز اول از نان شب برای پرسپولیس واجب تر است. جواد منافی در گفت وگو با میزان، درباره خرید بازیکنان جدید پرسپولیس اظهار داشت: وقتی تیمی خوب یارگیری می کند، کادرفنی تا هواداران، پیشکسوت و حتی خود باشگاه از این اتفاق راضی هستند. مسأله مهم این بود که اشتباه سال گذشته […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خریدن مهاجم طراز اول از نان شب برای پرسپولیس واجب تر است.جواد منافی در گفت وگو با میزان، درباره خرید بازیکنان جدید پرسپولیس اظهار داشت: وقتی تیمی خوب یارگیری می کند، کادرفنی تا هواداران، پیشکسوت و حتی خود باشگاه از این اتفاق راضی هستند. مسأله مهم این بود که اشتباه سال گذشته را تکرار نکردند، چون از این لحاظ لطمات بدی را در فصل قبل مشاهده کردیم.وی افزود: در فصل گذشته مسئولان وقت پرسپولیس یارگیری خوبی نداشتند و مهره هایی که جذب شدند خیلی خوب با شرایط تیم هماهنگ نشدند. اما خداراشکر امسال پرسپولیس زودتر از سایر تیم ها فعالیت خود را در بحث خرید بازیکنان آغاز کرد و اکثر بازیکنانی که مدنظر کادرفنی بودند جذب شدند.*رضاییان در پازل تاکتیکی گل محمدی نبودپیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه در پست هایی که ضعف داشتیم، خریدهای خوبی صورت گرفت، گفت: البته هنوز فکر می کنم تیم پرسپولیس کامل نشده و در خط حمله با مشکلاتی مواجه است. اما تا الان خوب پیش رفته به شکلی که همه پیگیر نقل وانتقالات این تیم هستند. امیدوارم در ادامه مسیر هم مهره هایی که مدنظر کادر فنی هستند جذب شوند تا در لیگ بیست و دوم، فصل رویایی داشته باشیم.پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد فاش شدن مبلغ یحیی گل محمدی اینطور پاسخ داد: در این مورد نظر خاصی ندارم، زیرا توافقی بین مربی و باشگاه صورت گرفته و این موضوع شخصی است. دلیلی هم ندارد بخواهم در مورد آن صحبت کنم.منافی درباره جدایی رامین رضاییان هم اظهار کرد: رامین مدتی که در پرسپولیس حضور داشت، خیلی زحمت کشید، اما برای فصل آینده مدنظر کادر فنی نبود وگرنه دانیال اسماعیلی فر جذب نمی شد. جذب این مدافع نشان می دهد رامین در پازل تاکتیکی سرمربی پرسپولیس جایی نداشته و کاری نمی توان کرد. برای او در تیم جدیدش آرزوی موفقیت دارم. البته باید قدردانی کسانی باشیم که برای تیم و اعتلای نام بزرگ پرسپولیس زحمت می کشند.*خرید مهاجم طراز اول از نان شب واجب تر استوی با اشاره به جذب علیرضا بیرانوند و سایر بازیکنان عنوان کرد: اکثر این نفراتی که جذب شدند، بازیکنان تأثیرگذار تیم های خودشان بودند. چیزی که مشخص است اینکه پرسپولیس نیاز به بازیکنان بزرگ و نامی دارد. پرسپولیس جای بازیکنان کوچک نیست که بیایند در این تیم کسب تجربه کنند، چون این پرسپولیس است که به آنها شخصیت می دهد. خداراشکر هواداران از فعالیت چشمگیر باشگاه راضی هستند. خیلی خوشحالم بیرانوند و سروش رفیعی که از خود باشگاه پرسپولیس بودند دوباره به خانه خودشان بازگشتند.منافی در پایان با اشاره به اینکه این تیم نیاز مبرمی به خرید مهاجم دارد، خاطرنشان کرد: فصل قبل پرسپولیس در زمینه گل زدن مشکل داشت و همین موضوع باعث شد امتیازات زیادی را از دست بدهد. در ایران مهاجم شش دانگ و طراز اول کم داریم.گ؛ پرسپولیس باید یک مهاجم سطح بالای خارجی بگیرد تا مشکل گلزنی اش را برطرف کند. خریدن مهاجم طراز اول از نان شب برای پرسپولیس واجب تر است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " منافی: پرسپولیس جای بازیکنان کوچک نیست/ مدیران اشتباه سال گذشته را تکرار نکردند از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×