روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نماد سرخابی‌ها به زودی باز می‌شود/ چرا پرسپولیس دیرتر بازگشایی می‌شود؟ از منبع پرسپولیس نیوز. "

نماد سرخابی‌ها به زودی باز می‌شود/ چرا پرسپولیس دیرتر بازگشایی می‌شود؟

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: نماد استقلال هفته آینده در فرابورس دیده می شود تا مردم بتوانند خرید و فروش کنند، نماد پرسپولیس هم ۳ هفته آینده باز می شود. دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در اسفندماه سال گذشته در فرابورس پذیره نویسی شدند. در مجموع تقریبا ۷۱۰ میلیارد تومان نقدینگی از پذیره نویسی برای این دو باشگاه […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: نماد استقلال هفته آینده در فرابورس دیده می شود تا مردم بتوانند خرید و فروش کنند، نماد پرسپولیس هم ۳ هفته آینده باز می شود. دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در اسفندماه سال گذشته در فرابورس پذیره نویسی شدند.در مجموع تقریبا ۷۱۰ میلیارد تومان نقدینگی از پذیره نویسی برای این دو باشگاه درآمدزایی شد که ۳۵۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان عاید باشگاه پرسپولیس و ۳۵۹ میلیارد تومان عاید باشگاه استقلال شد.رئیس خصوصی سازی گفت: نماد استقلال هفته آینده در فرابورس دیده می شود تا مردم بتوانند خرید و فروش کنند. نماد پرسپولیس هم ۳ هفته آینده باز می شود.وی ادامه داد: تاخیر در بازگشایی به دلیل این بود که وضعیت بازار سرمایه مناسب نبود؛ این بازگشایی باید زمانی اتفاق می افتاد که سهامدار خُرد هم متضرر نشود.* چرا پرسپولیس دیرتر از استقلال بازگشایی می شود؟اوایل اردیبهشت ماه بود که سرپرست دفتر شرکت ها و آماده سازی بنگاه های سازمان خصوصی سازی گفت: باشگاه پرسپولیس نامه تایید بانک را به سازمان بورس ارائه داده است. بعد از اینکه مجوز اخذ شود، ثبت انجام می شود که یک هفته ای زمان می برد تا پول قابل برداشت شود. در واقع پول در حساب باشگاه است. اما مجوز افزایش سرمایه باید نزد سازمان ثبت، به ثبت برسد و مجوز سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس نیز گرفته شود.میثم فدایی، مدیرعامل فرابورس در خصوص دلیل تاخیر در بازگشایی پرسپولیس می گوید: پرسپولیس فرآیند مقداری طولانی تر شده و در حال ثبت نزد مرجع ثبت شرکت ها است. ما در فرابورس به دنبال گشایش همه نماد هایی هستیم که افشای اطلاعات کافی را انجام داده باشند. هر زمان که این دو نماد تمام مراحل را بگذرانند گشایش نماد انجام خواهد شد.* درآمد سرخابی ها از بورس چگونه هزینه می شود؟حسین قربانزاده، رئیس سازمان خصوصی سازی درخصوص تسویه بدهی سرخابی ها می گوید: درصدی از منابع برای تسویه بدهی هایی است که دو باشگاه کاملا با جزئیات گزارش دادند که کدام یک از این بدهی ها معوق است و کدام یک از آنها اگر در آینده پرداخت نشود باعث افزایش بدهی و تعهد دو باشگاه می شود.بر همین اساس درصدی از منابع به دست آمده در این پذیره نویسی به موضوع پرداخت بدهی های این دو باشگاه اختصاص پیدا می کند. درصدی از این منابع به بازارگردانی سهام آن ها در فرابورس اختصاص پیدا می کند و بخش اعظم این منابع به سرمایه گذاری اختصاص پیدا خواهد کرد.به نظر می رسد که بخش عمده ای از نقدینگی حاصل از پذیره نویسی سرخابی ها صرف تسویه بدهی ها می شود. در نهایت مبلغ چندانی برای توسعه و رشد سودآوری این باشگاه ها باقی نمی ماند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نماد سرخابی‌ها به زودی باز می‌شود/ چرا پرسپولیس دیرتر بازگشایی می‌شود؟ از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×