روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پایان حضور مطهری در پرسپولیس/ قرارداد سرمربی نساجی امشب رسمی می‌شود از منبع پرسپولیس نیوز. "

پایان حضور مطهری در پرسپولیس/ قرارداد سرمربی نساجی امشب رسمی می‌شود

پرسپولیس نیوز: حضور حمید مطهری در تیم فوتبال پرسپولیس به پایان رسید و او بزودی سرمربی نساجی می شود. حمید مطهری، مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس امروز با حضور در دفتر باشگاه و پس از برگزاری جلسه با یحیی گل محمدی و رضا درویش، رضایت نامه خود را از این باشگاه دریافت کرد. مربی سابق پرسپولیس […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

پرسپولیس نیوز: حضور حمید مطهری در تیم فوتبال پرسپولیس به پایان رسید و او بزودی سرمربی نساجی می شود. حمید مطهری، مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس امروز با حضور در دفتر باشگاه و پس از برگزاری جلسه با یحیی گل محمدی و رضا درویش، رضایت نامه خود را از این باشگاه دریافت کرد.مربی سابق پرسپولیس که با مسئولان باشگاه نساجی برای سرمربیگری این تیم به توافق رسیده قرار است به زودی در این تیم کارش را تا آغاز کند .* همیشه پرسپولیس را دوست داشتم و تمام وجودم بوده استوی پس از خروج از ساختمان باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: امروز کارم با باشگاه پرسپولیس تمام شد.مطهری درباره آغاز همکاری با نساجی گفت: اجازه بدهیم کارم را شروع کنم بعد صحبت کنم.مربی سابق پرسپولیس در مورد ناراحتی خود نسبت به جدایی از این تیم توضیح داد:این ناراحتی طبیعی است و همیشه پرسپولیس را دوست داشتم و تمام وجودم بوده است.مطهری درباره اینکه اولین بازی اش با نساجی یک فرصت برای او در راستای کسب جام است، فقط به گفتن مرسی اکتفا کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پایان حضور مطهری در پرسپولیس/ قرارداد سرمربی نساجی امشب رسمی می‌شود از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×