روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قرارداد ۵ ساله با باقری / مهاجم تیم امید استقلال به پرسپولیس پیوست از منبع پرسپولیس نیوز. "

قرارداد ۵ ساله با باقری / مهاجم تیم امید استقلال به پرسپولیس پیوست

پرسپولیس نیوز: بازیکن رده امید تیم استقلال قراردادی پنج ساله با پرسپولیس امضا کرد. عرفان باقری، کاپیتان ۱۷ ساله تیم جوانان استقلال امروز برای سومین بار همراه با مدیر برنامه خود به محل باشگاه پرسپولیس آمد و در نهایت طبق گفته مدیر برنامه اش با این باشگاه قرارداد بست. مدیر برنامه این بازیکن پس از […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

پرسپولیس نیوز: بازیکن رده امید تیم استقلال قراردادی پنج ساله با پرسپولیس امضا کرد.عرفان باقری، کاپیتان ۱۷ ساله تیم جوانان استقلال امروز برای سومین بار همراه با مدیر برنامه خود به محل باشگاه پرسپولیس آمد و در نهایت طبق گفته مدیر برنامه اش با این باشگاه قرارداد بست.مدیر برنامه این بازیکن پس از خروج از ساختمان پرسپولیس در جمع خبرنگاران اعلام کرد: با استعلام از سازمان لیگ باقری قرارداد پنج ساله ای با پرسپولیس امضاء کرد.این بازیکن جوان هم پس از خروج از محل در مقابل باشگاه پرسپولیس با هواداران این تیم عکس یادگاری گرفت و در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره اینکه آیا با سرخ پوشان قرارداد بسته است اعلام کرد: بله. مبارک است.این بازیکن که در رده سنی امید است، سابقه حضور در تیم فوتبال امید استقلال را در کارنامه دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قرارداد ۵ ساله با باقری / مهاجم تیم امید استقلال به پرسپولیس پیوست از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×