روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمید مطهری رضایت‌نامه اش را دریافت کرد از منبع پرسپولیس نیوز. "

حمید مطهری رضایت‌نامه اش را دریافت کرد

حمید مطهری بعد از مذاکره با مدیران باشگاه از پرسپولیس جدا شد. به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، مربی تیم فوتبال پرسپولیس در سه فصل گذشته لیگ برتر که با پیشنهادهایی برای سرمربیگری مواجه شده امروز در دفتر باشگاه حاضر شد و با مدیران باشگاه مذاکره کرد. در پایان این جلسه، رضا درویش و […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

حمید مطهری بعد از مذاکره با مدیران باشگاه از پرسپولیس جدا شد.به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، مربی تیم فوتبال پرسپولیس در سه فصل گذشته لیگ برتر که با پیشنهادهایی برای سرمربیگری مواجه شده امروز در دفتر باشگاه حاضر شد و با مدیران باشگاه مذاکره کرد.در پایان این جلسه، رضا درویش و محمود خوردبین از تلاش های مطهری تشکر کردند و مربی سرخپوشان با دریافت رضایت نامه به صورت توافقی از پرسپولیس جدا شد.باشگاه پرسپولیس برای حمید مطهری آرزوی موفقیت می کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمید مطهری رضایت‌نامه اش را دریافت کرد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×