روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تعویض‌های طلایی لیگ؛ یحیی در صدر از منبع پرسپولیس نیوز. "

تعویض‌های طلایی لیگ؛ یحیی در صدر

پرسپولیس با یحیی با زدن ۹ گل توسط بازیکنان تعویضی اش رکورددار لیگ برتر بوده است. ذخیره طلایی از آن القابی است که کمتر بازیکنی دوست دارد آن را داشته باشد. رسیدن به لقب ذخیره طلایی نیازمند این است که یک بازیکن در تفکرات اصلی سرمربی جایی نداشته باشد و بیشتر روی نیمکت حضور داشته و […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

پرسپولیس با یحیی با زدن ۹ گل توسط بازیکنان تعویضی اش رکورددار لیگ برتر بوده است.ذخیره طلایی از آن القابی است که کمتر بازیکنی دوست دارد آن را داشته باشد. رسیدن به لقب ذخیره طلایی نیازمند این است که یک بازیکن در تفکرات اصلی سرمربی جایی نداشته باشد و بیشتر روی نیمکت حضور داشته و به عنوان یک منجی به زمین بیاید. اگرچه این اتفاق می تواند جذاب باشد اما کمتر بازیکنی به ایفای این نقش علاقه دارد. منجی شدن بازیکنان تعویضی البته یک امتیاز مثبت برای مربیان هم محسوب می شود. مربیانی که با یک تصمیم و یک تعویض می توانند ورق بازی را برگردانده و تیمشان را به گل یا نتیجه برسانند. برتری در نیمه دوم که ملقب به نیمه مربیان است سهم بیشتری از پیروزی ها را نصیب کادرفنی می کند. براین اساس یحیی گل محمدی را باید یکی از بهترین مربیان در زمینه تعویض دانست. اگرچه در ظاهر تعویض های دیرهنگام این مربی در بعضی از موارد مانند دربی به پرسپولیس ضربه زده اما او در کل آمار خوبی در این زمینه دارد. پرسپولیس با زدن ۹ گل توسط بازیکنان تعویضی اش رکورددار لیگ برتر بوده است.آلومینیوم اراک در رده دوم قراردارد و ۷ بازیکن تعویضی این تیم توانسته اند گل بزنند. از این ۷ گل، ۵ گل در زمان رسول خطیبی و ۲ گل در زمان مهدی رحمتی به ثمر رسیده است و خطیبی بعد از یحیی گل محمدی و محمد ربیعی بهترین تعویض ها را انجام داده است. آلومینیوم اراک با زدن ۸۰درصد گل هایش در نیمه دوم رکورد عجیبی را از خود به جای گذاشته است. مس رفسنجان با ۶ گل بازیکنان تعویضی هم در رده سوم قرار دارد. هوادار تهران تنها تیم لیگ برتری بود که هیچ کدام از بازیکنان تعویضی اش نتوانستند گل بزنند. صنعت نفت آبادان هم با زدن ۴۷درصد گل هایش در نیمه دوم کمترین گل زده در نیمه مربیان را به خود اختصاص داده است.در میان بازیکنان باید به ارسلان مطهری و حامد پاکدل به عنوان ذخیره های طلایی نام برد که هر کدام ۳ گل زده اند. بازیکنانی که با وجود این آمار نتوانستند به تفکرات سرمربیانشان برای حضور در ترکیب اصلی راه پیدا کنند. در میان بازیکنان دو گله هم می توان به نام هایی مانند محمدرضا سلیمانی و فراز امامعلی ( مس رفسنجان)، فرشید باقری (گل گهر)، میلاد جهانی (ذوب آهن و سپاهان) پیمان رنجبری (پیکان)، میثم مجیدی (آلومینیوم) و عیسی آل کثیر(پرسپولیس) اشاره کرد.در کل نگاهی به دقایق گل های به ثمر رسیده در لیگ برتر نشان می دهد که در دقیقه ۷۵ تا ۹۰ بیشترین تعداد گل به ثمررسیده است. ۱۰۴ گل زده یعنی حدود ۲۵درصد از گل های لیگ در پانزده دقیقه پایانی زده شده است. همچنین حدود ۶۰درصد گل های لیگ هم در نیمه دوم بوده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تعویض‌های طلایی لیگ؛ یحیی در صدر از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×