روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین وضعیت پرسپولیس در نقل و انتقالات از منبع پرسپولیس نیوز. "

آخرین وضعیت پرسپولیس در نقل و انتقالات

پرسپولیس همچنان در نقل و انتقالات تابستانی برنامه های ویژه ای را در دستور کار خود دارد. پرسپولیس در حالی شروع طوفانی در نقل و انتقالات داشت و مهره های سرشناسی را در شروع بازار داغ نقل و انتقالاتی جذب کرد که در حال حاضر لیست سهمیه لیگ برتری این تیم ۳ جای خالی دارد. پرسپولیس با […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

پرسپولیس همچنان در نقل و انتقالات تابستانی برنامه های ویژه ای را در دستور کار خود دارد.پرسپولیس در حالی شروع طوفانی در نقل و انتقالات داشت و مهره های سرشناسی را در شروع بازار داغ نقل و انتقالاتی جذب کرد که در حال حاضر لیست سهمیه لیگ برتری این تیم ۳ جای خالی دارد.پرسپولیس با جذب چهره های چون گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، محمدمهدی احمدی و سروش رفیعی، لیست سهمیه لیگ برتری اش با ۲ جای خالی روبرو است که این فرصت را نصیب کادر فنی کرده است که سهمیه باقی مانده از این لیست را با گزینه های باقی مانده پر کند.با توجه به نیاز کادر فنی و ادامه رایزنی ها برای جذب بازیکنان جدید پیش بینی می شود با جذب حداقل ۳ بازیکن لیگ برتری، کار اصلی پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات امسال بسته خواهد شد. با وجود اینکه پرسپولیس در ۵ پست نیاز به جذب یک بازیکن دیگر دارد اما به احتمال فراوان یک یا دو بازیکن دیگر جذب خواهد کرد. یکی هافبک کناری و دیگری مهاجم نوک.اگر پرسپولیس یک مهاجم نوک خارجی جذب کند و یک هافبک کناری ملی پوش هم جذب شود آن وقت باید در دفاع چپ، دفاع راست و هافبک میانی هم بازیکن دیگری جذب شوند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین وضعیت پرسپولیس در نقل و انتقالات از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×