روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چرا قرارداد سعید صادقی با پرسپولیس امضا نمی‌شود؟ از منبع پرسپولیس نیوز. "

چرا قرارداد سعید صادقی با پرسپولیس امضا نمی‌شود؟

قرارداد بازیکن گل گهر با پرسپولیس با وجود رسیدن به توافقات نسبی، به یک دلیل امضا نشده است. مذاکرات باشگاه پرسپولیس با سعید صادقی ملی پوش فوتبال کشورمان همچنان ادامه دارد. با وجود رسیدن به توافقات در بعضی از موارد، اما هنوز قراردادی امضا نشده و حضور صادقی در پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار دارد. مسئولان […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

قرارداد بازیکن گل گهر با پرسپولیس با وجود رسیدن به توافقات نسبی، به یک دلیل امضا نشده است. مذاکرات باشگاه پرسپولیس با سعید صادقی ملی پوش فوتبال کشورمان همچنان ادامه دارد. با وجود رسیدن به توافقات در بعضی از موارد، اما هنوز قراردادی امضا نشده و حضور صادقی در پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار دارد.مسئولان باشگاه پرسپولیس با رقم اعلام شده از سوی صادقی مشکل چندانی ندارند اما موضوعی که باعث شده تا به حال این قرارداد امضا نشود خواسته های این بازیکن و مدیر برنامه هایش است.گویا مدیر برنامه صادقی از باشگاه پرسپولیس خواهان یک پیش پرداخت عجیب و غریب شده که تا به حال با مخالفت مدیران این باشگاه رو به رو شده است. مسئولان پرسپولیس تا این لحظه با این درخواست مخالفت کرده اند اما از آنجایی که جذب سعید صادقی علاوه بر موارد فنی، در بحث تبلیغاتی (مدیران پرسپولیس با بازیکنانی که تا به حال جذب کرده اند روند خوبی در نقل و انتقالات از خود نشان دادند و دوست ندارند با از دست رفتن سعید صادقی به نوعی در این انتقال شکست بخورند) هم می تواند به پرسپولیس کمک کند شاید با این خواسته هم موافقت صورت بگیرد.هرچه هست سعید صادقی به زودی تیم جدید خود را انتخاب می کند و بعید نیست در صورتی که پرسپولیسی ها شرایط این بازیکن را بپذیرند او هم سرخپوش شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چرا قرارداد سعید صادقی با پرسپولیس امضا نمی‌شود؟ از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×