روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش دبیر هیئت فوتبال استان تهران به قرارداد بازیکن استقلال با پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

واکنش دبیر هیئت فوتبال استان تهران به قرارداد بازیکن استقلال با پرسپولیس

بازیکن جوان تیم استقلال که قصد داشت به تیم پرسپولیس بپیوندد با شرایط عجیب و مبهمی مواجه شده است. عرفان باقری مهاجم جوان فصل گذشته تیم های پایه استقلال، دو روز پیش با حضور در دفتر باشگاه پرسپولیس مذاکراتی با مدیران این باشگاه انجام داد و پس از خروج از باشگاه نیز به همراه مدیر برنامه های […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

بازیکن جوان تیم استقلال که قصد داشت به تیم پرسپولیس بپیوندد با شرایط عجیب و مبهمی مواجه شده است.عرفان باقری مهاجم جوان فصل گذشته تیم های پایه استقلال، دو روز پیش با حضور در دفتر باشگاه پرسپولیس مذاکراتی با مدیران این باشگاه انجام داد و پس از خروج از باشگاه نیز به همراه مدیر برنامه های خود خبر از عقد قرارداد پنج ساله با پرسپولیس داد؛ اما این خبر امروز (چهارشنبه) از سوی باشگاه پرسپولیس تکذیب و اعلام شد سرخپوشان امضای قرارداد با این بازیکن را منوط به ارائه فسخ دوطرفه از سوی او کرده اند.در همین زمینه نیز مدیران باشگاه استقلال تأکید دارند که عرفان باقری با این باشگاه قرارداد حرفه ای دارد و فسخ قراردادش نیز غیرقانونی است.عرفان باقری قرارداد خود با باشگاه استقلال را که در هیئت فوتبال استان تهران به ثبت رسانده بود، چند روز پیش به صورت یکطرفه فسخ کرد، اما فعلاً شرایط این بازیکن مبهم است. فسخ قرارداد باقری تنها در صورتی قانونی خواهد بود که مبلغ قرارداد او زیر ۳۰ میلیون تومان و به صورت آماتور باشد، اما به گفته مسئولان باشگاه استقلال این قرارداد حرفه ای است و باقری نمی تواند قراردادش را فسخ کند، موضوعی که باعث شده است تا همچنان وضعیت این بازیکن جوان مبهم باشد.عباس تیموری دبیر هیئت فوتبال استان تهران در گفت و گو با تسنیم در این خصوص اظهار داشت: در بحث فسخ قرارداد؛ هر بازیکنی می تواند قراردادش را با هر تیمی فسخ کند، اما در فرمی که پُر می شود تمام مسئولیت این اقدام را می پذیرد. طبیعتاً اگر فسخ قانونی باشد که بازیکن مشکلی ندارد، اما اگر به هر دلیلی فسخ قرارداد غیرقانونی باشد تمام تبعات آن بر عهده خود بازیکن است.وی ادامه داد: قرارداد عرفان باقری نیز مربوط به تیم پایه و در هیئت فوتبال ثبت شده بود که این بازیکن چند روز پیش با مراجعه به هیئت فوتبال قراردادش با استقلال را فسخ کرد. از قانونی یا غیرقانونی بودن آن هم اطلاعی نداریم و باید کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال در این خصوص نظر بدهد.دبیر هیئت فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا قرارداد این بازیکن با استقلال حرفه ای بوده است یا آماتور گفت: نمی دانم مبلغ قرارداد چقدر بود و شرایط آن حرفه ای قلمداد می شد یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش دبیر هیئت فوتبال استان تهران به قرارداد بازیکن استقلال با پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×