روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مخالفت مس رفسنجان با انتقال مهدی حسینی به پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

مخالفت مس رفسنجان با انتقال مهدی حسینی به پرسپولیس

باشگاه مس رفسنجان اجازه جدایی به هافبک این تیم نمی دهد. در حالی که شایعاتی در مورد علاقه باشگاه پرسپولیس به جذب مهدی حسینی پس از شکست در انتقال محمد خدابنده لو وجود داشت اما سرخپوشان کار دشواری برای جذب این بازیکن خواهند داشت. هافبک ۲۸ ساله مس رفسنجان که مدعی است پرسپولیس به او پیشنهاد رسمی […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

باشگاه مس رفسنجان اجازه جدایی به هافبک این تیم نمی دهد.در حالی که شایعاتی در مورد علاقه باشگاه پرسپولیس به جذب مهدی حسینی پس از شکست در انتقال محمد خدابنده لو وجود داشت اما سرخپوشان کار دشواری برای جذب این بازیکن خواهند داشت.هافبک ۲۸ ساله مس رفسنجان که مدعی است پرسپولیس به او پیشنهاد رسمی داده، یک سال دیگر تحت قرارداد مس رفسنجان است و از این رو انتقالش به جمع سرخپوشان بدون رضایت مس رفسنجان ممکن نیست.باشگاه مس رفسنجان به این بازیکن اعلام کرده که حق جدایی ندارد و رقمی را هم برای رضایت نامه مشخص نکرده است.این در حالی است که شاید پرسپولیس با استفاده از بازیکنان تحت قرارداد برای معاوضه بتواند این انتقال را انجام دهد اما فعلا جدایی حسینی بعید به نظر می رسد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مخالفت مس رفسنجان با انتقال مهدی حسینی به پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×