روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مدیرعامل پرسپولیس دوباره در راه قطر از منبع پرسپولیس نیوز. "

مدیرعامل پرسپولیس دوباره در راه قطر

مدیرعامل پرسپولیس برای تماشای آخرین دیدار ایران در مرحله گروهی بار دیگر راهی قطر خواهد شد. رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس که پیش از این برای حضور در دیدار ابتدایی ایران برابر انگلیس راهی قطر شده بود و شاهد شکست ۶ بر ۲ ایران بود، اکنون بار دیگر راهی دوحه می شود تا تماشاگر دیدار دیگری از […]

مدیرعامل پرسپولیس برای تماشای آخرین دیدار ایران در مرحله گروهی بار دیگر راهی قطر خواهد شد.رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس که پیش از این برای حضور در دیدار ابتدایی ایران برابر انگلیس راهی قطر شده بود و شاهد شکست ۶ بر ۲ ایران بود، اکنون بار دیگر راهی دوحه می شود تا تماشاگر دیدار دیگری از شاگردان کارلوس کی روش باشد.مدیرعامل سرخپوشان قرار است فردا راهی قطر شود و برای دیدار سوم ایران مقابل آمریکا با حضور در استادیوم، بازی را بار دیگر از نزدیک تماشا کند.تیم ملی ایران بعد از برتری مقابل ولز که با گلزنی روزبه چشمی و رامین رضاییان همراه بود، در سومین بازی خود به دنبال شانس صعود از مرحله گروهی است و امیدوار است با کسب نتیجه در این جدال، برای اولین بار راهی مرحله بعد شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مدیرعامل پرسپولیس دوباره در راه قطر از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×