روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دلیل بازگشت زودهنگام مدافع پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

دلیل بازگشت زودهنگام مدافع پرسپولیس

مدافع تاجیک پرسپولیس زودتر از موعد مقرر به تهران بازگشت. وحدت هنانوف مدافع تاجیکی سرخ پوشان از ناحیه زانو مصدوم شده و به همین دلیل قبل از بازی دوستانه تاجیکستان و کویت به ایران بازگشته است. مصدومیت او جدی نبوده و او از امروز در تمرین پرسپولیس در جمع شاگردان یحیی گل محمدی حضور پیدا […]

مدافع تاجیک پرسپولیس زودتر از موعد مقرر به تهران بازگشت. وحدت هنانوف مدافع تاجیکی سرخ پوشان از ناحیه زانو مصدوم شده و به همین دلیل قبل از بازی دوستانه تاجیکستان و کویت به ایران بازگشته است. مصدومیت او جدی نبوده و او از امروز در تمرین پرسپولیس در جمع شاگردان یحیی گل محمدی حضور پیدا کرد. تاجیکستان پس از بازی با امارات فردا با کویت بازی دوستانه دارد و هنانوف چون مقابل کویت در ترکیب نبوده با اخذ اجازه زودتر به تهران بازگشته است تا به تمرینات پرسپولیس اضافه شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دلیل بازگشت زودهنگام مدافع پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×