روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل تیام روی هوا بود, چند روز پیش برخی روی زمین گل خوردند!/ شوت تیام را بوفون هم نمی‌توانست بگیرد از منبع پرسپولیس نیوز. "

گل تیام روی هوا بود, چند روز پیش برخی روی زمین گل خوردند!/ شوت تیام را بوفون هم نمی‌توانست بگیرد

دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: در رقابت با سایر ملی پوشان...   ادامه مطلب...

نوشته مظاهری: گل تیام روی هوا بود, چند روز پیش برخی روی زمین گل خوردند!/ شوت تیام را بوفون هم نمی توانست بگیرد اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: در رقابت با سایر ملی پوشان به هیچ کس فکر نمی کنم و فقط روی کار خودم تمرکز می کنم.رشید مظاهری بعد از شکست سه بر یک تیم فوتبال ذوب آهن مقابل استقلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی خوبی بود اما فکر می کنم نتیجه باید حداقل مساوی می شد. تبریک می گویم به تیم داوری. فکر می کنم باید برای بازی های ما داور انی از کشورهای شرق آسیا بگذارند. با تجربه ای که در مسابقات آسیایی داشته ام این موضوع به من ثابت شده که داوران شرقی از تماشاگران نمی ترسند. درست است که بازی را واگذار کردیم اما من به شخصه از تلاش دست نمی کشم و کارم را انجام می دهم.وی درباره گل دومی که از مامه تیام دریافت کرد، گفت: گل، گل است، پنالتی یا ضربه به سه کنج دروازه ندارد. الان باید همه تلاشم را برای اردوی تیم ملی بکنم تا بتوانم گلر ثابت شوم و دل مردم ایران را شاد کنم.دروازه بان تیم ذوب آهن درباره اینکه در جام جهانی شوت های از راه دور بسیار زده می شود و می تواند برای دروازه تیم ملی خطرناک باشد، عنوان کرد: من یک سوال دارم، آیا دروازه بان دیگری می توانست این شوت تیام را دفع کند؟ این توپ را بوفون می گرفت؟ نمی خواهم از خودم تعریف کنم اما اگر بوفون بود این توپ را می گرفت؟ این را از او سوال کنید و جوابش را به من هم بگویید.مظاهری درباره اتفاقاتی که بعد از پایان بازی و درگیری های که بین او برخی از بازیکنان استقلال رخ داد گفت: من دست کسی را پس نزدم و فقط با آنها شوخی کردم. مقداری مهدی رحمتی را هل دادم و با فرشید اسماعیلی هم شوخی می کردم وگرنه اصلا چنین اخلاقی ندارم.وی یادآور شد: در مورد قلعه نویی یک چیز بگویم. ببخشید که اینطور حرف می زنم اما هر زمانی که ما با پرسپولیس بازی داشتیم، ندیدم که هوادارانشان با مربیان سابقشان این کار را کرده و به آنها توهین کنند. دلم سوخت که این را می گویم. شما نگاه کنید با منصوریان و قلعه نویی هر چند که این دو قابل مقایسه نیستند اما ببینید با اینها چه کار کردند. قلعه نویی چند سال عمرش را در استقلال گذاشته است؟ در این تیم پیر شده فکر می کنم ریشه و بنیه استقلال از افرادی مانند امیر خان و مرحوم پورحیدری باشد. این کارها زشت است. در استقلال آدم های با شخصیتی وجود داشتند، حجازی، پورحیدری و امیر قلعه نویی. امیدوارم این مکتب حفظ شود.دروازه بان ذوب آهن با بیان اینکه برای فصل بعد با ذوب آهن قرارداد دارد و تصمیم گیری برای ماندن یا رفتن به فصل بعد موکول خواهد کرد، درباره رقابتی که با سایر دروازه بانان تیم ملی خواهد داشت، گفت: من به هیچ دروازه بانی فکر نمی کنم و فقط روی کار خودم تمرکز دارم. اصلا اطرافم را نگاه نمی کنم و رو به جلو کار خودم را می کنم. هر چه خدا بخواهم همان می شود. در تیم باشم یا نباشم، فیکس باشم یا نباشم؛ همیشه کار خودم را می کنم. تلاشم این است که در تیم فیکس شوم و اگر بتوانم در تیم ملی ثابت شوم مطمئناً جای خودم بوده ام و جای کسی را نگرفته ام.مظاهری در خصوص گل دومی که از تیام دریافت کرد، عنوان کرد: گل دوم را تیام بسیار خوب زد. یک مربی داشتیم که می گفت برای بعضی از گل ها باید برگردی و برای بازیکن مقابل دست بزنی. فکر می کنم این گل را همه دروازه بان ها دریافت می کردند هرچند این گل روی هوا به ثمر رسید. چند روز پیش برخی گل هایی روی زمین خوردند، چه برسید به این گل که روی هوا بود.زیر خبر پاپپاپتبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل تیام روی هوا بود, چند روز پیش برخی روی زمین گل خوردند!/ شوت تیام را بوفون هم نمی‌توانست بگیرد از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون