روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند/ دو تیم سهم ایران، حضور ۲ نماینده از قطر و کره‌جنوبی از وب سایت پرسپولیس نیوز perspolisnews با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

۸ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند/ دو تیم سهم ایران، حضور ۲ نماینده از قطر و کره‌جنوبی

پرسپولیس نیوز : مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به...   ادامه مطلب...

نوشته ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند/ دو تیم سهم ایران، حضور ۲ نماینده از قطر و کره جنوبی اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز : مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید و ۸ تیم برتر قاره کهن معرفی شدند.مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا امروز برگزار شد و ۸ تیم برتر آسیا معرفی شدند.بر این اساس ایران و قطر هر کدام با دو نماینده در غرب آسیا رقابت خواهند کرد.در منطقه شرق آسیا هم دونماینده کره جنوبی، یک نماینده چیم و یک نماینده ژاپن حضور خواهند داشت.بر این اساس تیم های پرسپولیس و استقلال از ایران و الدحیل و السد از قطر در مرحله یک چهارم نهایی در منطقه غرب رقابت خواهند کرد.در منطقه شرق هم دوتیم کره جنوبی چونبوک موتورز و سوان بلووینگر در کنار کاشیما آنتلرز ژاپن و تیانجین تدا جدال خواهند کرد.قرعه کشی این مرحله دوم خرداد برگزار می شود و احتمال رویارویی تیم های دو کشور با یکدیگر وجود دارد.زیر خبر پاپپاپتبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

اخبار گوناگون