روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تماشاگران تیم کوچکتر از ما کمتر بود! از منبع پرسپولیس نیوز. "

تماشاگران تیم کوچکتر از ما کمتر بود!

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال استقلال در جشن قهرمانی این...   ادامه مطلب...

نوشته ادامه توهین های پیر خرفت آلمانی: تماشاگران تیم کوچکتر از ما کمتر بود! اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال استقلال در جشن قهرمانی این تیم در جام حذفی به تیم رقیب(پرسپولیس) کنایه زد و با بیان اینکه تماشاگران استقلال در سه بازی بیشتر بوده، گفت: تیم کوچکتر تماشاگران کمتری داشت.وینفرد شفر در مراسم جشن قهرمانی تیم فوتبال استقلال که شامگاه چهارشنبه در مرکز همایش های سازمان صداوسیما برگزار شد گفت: دوست دارم امشب آلمانی صحبت کنم. زمانی که استقلال در دبی با من صحبت کرد یه پیشنهاد از تیم تونسی داشتم. در صحبت هایم با افتخاری ایشان فقط دو جمله را تکرار می کرد و هر چه من به او می گفتم آقای افتخاری! ایشان همین جمله ای را می گفت که الان می گویم: ما پول نداریم.شفر خاطرنشان کرد: افتخار می کنم که استقلال در سه بازی بیش از ۲۰۰ هزار تماشاگر داشت اما تیم کوچکتر کمتر از ۱۵۰ هزار تماشاگر داشت. این نشان می داد که استقلال یک تیم بسیار بزرگ است. روزی که تیام را به خدمت گرفتیم همه می گفتند که این بازیکن گران است اما دیدید که عملکرد او قابل قبول بود.این چندمین توهین سرمربی آلمانی استقلال پس از ورودش به ایران به تیم پرسپولیس بوده و باشگاه پرسپولیس باید هرچه سریع تر با شکایت به مراجع قضایی جلوی ادامه این رفتارهای تنش آمیز و زشت را بگیرد.زیر خبر پاپپاپتبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تماشاگران تیم کوچکتر از ما کمتر بود! از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون