روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور ملی‌پوشان پرسپولیس و استقلال در ساختمان پک از منبع پرسپولیس نیوز. "

حضور ملی‌پوشان پرسپولیس و استقلال در ساختمان پک

پرسپولیس نیوز : ملی پوشان استقلال و پرسپولیس بعد از به...   ادامه مطلب...

نوشته حضور ملی پوشان پرسپولیس و استقلال در ساختمان پک اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز : ملی پوشان استقلال و پرسپولیس بعد از به پایان رسیدن بازِ ی های باشگاهی، امروز خود را به کارلوس کی روش معرفی کردند. تمرین تیم ملی فوتبال ایران ابتدا ساعت ۱۷ در ساختمان پک با حضور ملی پوشان برگزار خواهد شد و بعد از آن در ساعت ۱۸ به زمین پژوهشگاه نفت خواهند رفت.* چهار ملی پوش پرسپولیس امروز در ساختمان پک حاضر شدند تا در جمع شاگردان کی روش قرار بگیرند و تمرینات را پیگیری کنند.* همچنین ۷ بازیکن استقلال که در لیست ۳۵ نفره کارلوس کی روش قرار دارند هم امروز به ساختمان پک آمدند تا در تمرینات شرکت و خود را آماده جام جهانی کنند.زیر خبر پاپپاپتبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور ملی‌پوشان پرسپولیس و استقلال در ساختمان پک از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون