روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور ملی‌پوشان استقلال و پرسپولیس در ساختمان پک از منبع پرسپولیس نیوز. "

حضور ملی‌پوشان استقلال و پرسپولیس در ساختمان پک

پرسپولیس نیوز: ملی پوشان استقلال و پرسپولیس بعد از به پایان رسیدن...   ادامه مطلب...

نوشته حضور ملی پوشان استقلال و پرسپولیس در ساختمان پک اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: ملی پوشان استقلال و پرسپولیس بعد از به پایان رسیدن بازِ ی های باشگاهی، امروز خود را به کارلوس کی روش معرفی کردند.تمرین تیم ملی فوتبال ایران ابتدا ساعت ۱۷ در ساختمان پک با حضور ملی پوشان برگزار خواهد شد و بعد از آن در ساعت ۱۸ به زمین پژوهشگاه نفت شدند.* چهار ملی پوش پرسپولیس امروز در ساختمان پک حاضر شدند تا در جمع شاگردان کی روش قرار بگیرند و تمرینات را پیگیری کنند.* همچنین ۷ بازیکن استقلال که در لیست ۳۵ نفره کارلوس کی روش قرار دارند هم امروز به ساختمان پک آمدند تا در تمرینات شرکت و خود را آماده جام جهانی کنند.زیر خبر پاپپاپتبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور ملی‌پوشان استقلال و پرسپولیس در ساختمان پک از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون