روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین پنحشنبه سرخپوشان در زمین پژوهشگاه نفت برگزار شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

تمرین پنحشنبه سرخپوشان در زمین پژوهشگاه نفت برگزار شد

پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز پنجشنبه را...   ادامه مطلب...

نوشته تمرین پنحشنبه سرخپوشان در زمین پژوهشگاه نفت برگزار شد اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز پنجشنبه را در نوبت بعدازظهر و در زمین پژوهشگاه نفت انجام داد.سرخپوشان تمرین امروز پنجشنبه را از ساعت ۱۶ در زمین پژوهشگاه نفت زیر نظر کادر فنی برگزار کردند.بازیکنان پیش از آغاز تمرین، در زمین حاضر شدند و به پاسکاری و کار با توپ پرداختند.آغاز رسمی تمرین از ساعت ۱۶ با سوت برانکو اعلام شد و بازیکنان زیر نظر مارکو برای گرم کردن بدن ها با او همراه شدند.سپس بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. برانکو و زلاتکو هدایتگر تمرین دو گروه بودند که به فوتبال هدفمند روی آوردند.گلرها هم با ایگور به مرور تمرینات اختصاصی پرداختند.مارکو بار دیگر بازیکنان را در اختیار گرفت و با کارهای سرعتی، بدنسازی کردند.امید عالیشاه نیز تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر کادر پزشکی انجام داد.ارسال از جناحین و ضربه به سمت دروازه بخش بعدی تمرین بود که با انتقال نکات لازک از سوی برانکو انجام شد.یک خبرنگار از روزنامه های کرواسی در محل تمرین قرمزپوشان حضور یافت و به تهیه گزارش پرداخت.فوتبال درون تیمی، مرحله بعدی تمرین بود که پس از آن بازیکنان به زدن ضربات ایستگاهی روی آوردند.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین پنحشنبه سرخپوشان در زمین پژوهشگاه نفت برگزار شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×