روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خوش‌آمدگویی به کاشیما آنتلرز در رختکن و بازدید وزیر ورزش از ورزشگاه آزادی + عکس از منبع پرسپولیس نیوز. "

خوش‌آمدگویی به کاشیما آنتلرز در رختکن و بازدید وزیر ورزش از ورزشگاه آزادی + عکس

پرسپولیس نیوز: وزیر ورزش و جوانان صبح امروز با حضور در...   ادامه مطلب...

نوشته خوش آمدگویی به کاشیما آنتلرز در رختکن و بازدید وزیر ورزش از ورزشگاه آزادی + عکس اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: وزیر ورزش و جوانان صبح امروز با حضور در ورزشگاه آزادی از آخرین تغییر و تحولات این ورزشگاه بازدید کرد.دیدار برگشت فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۸:۳۰ فردا(شنبه-۱۹ آبان ماه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و تیم های فوتبال پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن برای تعیین قهرمان فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ به مصاف هم خواهند رفت.بر همین اساس کاروان تیم کاشیما انتلرز روز گذشته(پنجشنبه) با استقبال مسئولان باشگاه پرسپولیس وارد ایران شد. مسئولان فدراسیون فوتبال نیز جهت ثبت خاطره ای خوشی از حضور ژاپنی ها در تهران در رختکن این تیم در ورزشگاه آزادی با صنایع دستی قلم کاری به آنها خوش آمد گفتند.همچنین مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان صبح امروز با حضور در ورزشگاه آزادی در جریان آخرین تغییر و تحولات این ورزشگاه پس از تغییر و تحولات انجام شده قرار گرفت. مهدی تاج هم در این بازدید حضور داشت.دیدار رفت تیم های پرسپولیس ایران و کاشیما انتلرز ژاپن با نتیجه ۲ بر صفر به سود سامورایی ها به پایان رسید.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خوش‌آمدگویی به کاشیما آنتلرز در رختکن و بازدید وزیر ورزش از ورزشگاه آزادی + عکس از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون