روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هواداران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی نیایند از منبع پرسپولیس نیوز. "

هواداران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی نیایند

پرسپولیس نیوز: نماینده کنفدراسیون در جلسه مدیران هم تاکید کرد، افراد...   ادامه مطلب...

نوشته اخطار جدی AFC: هواداران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی نیایند اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: نماینده کنفدراسیون در جلسه مدیران هم تاکید کرد، افراد فاقد بلیت وارد ورزشگاه نشوند.ساعت باز شدن درهای ورزشگاه آزادی برای بازی روز شنبه، ساعت ۱۲ اعلام شده است.در این جلسه باشگاه پرسپولیس تعداد تماشاگران خود را ۷۵ هزار نفر و تیم ژاپنی، ۳۰۰ نفر اعلام کرد.تاکید می شود؛ تمام بلیت های این دیدار پیش فروش شده است و هیچ بلیتی برای عرضه در ورزشگاه وجود نخواهد داشت . تمام بلیت های فروخته شده نیز با توجه به این که در سامانه، دارای کد رهگیری، کد ملی و شماره تلفن هستند قابل رهگیری برای نهادهای ذیربط خواهند بود.نماینده کنفدراسیون هم تاکید کرد هیچ فردی بدون بلیت نباید در ورزشگاه حضور داشته باشد.همچنین طبق زمانبندی تعیین شده در جلسه مدیران که امروز تشکیل شد. تیم های کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در ساعت های ۱۵ و ۵۰ دقیقه و ۱۶ هتل ها را به مقصد ورزشگاه ترک می کنند.داوران هم ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه از هتل محل اقامت خود به سمت ورزشگاه حرکت داده می شوند.دو تیم از ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه به مدت نیم ساعت، می توانند برای گرم کردن وارد زمین شوند.همچنین کنفرانس خبری برانکو ایوانکوویچ هم در ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه انجام خواهد شد.در جلسه مدیران، سیامک نعمتی به عنوان تنها بازیکن محروم از این بازی معرفی شد.این مورد در روزهای گذشته در فرصت های مختلف مورد تاکید نمایندگان کنفدراسیون به ویژه پاول لوزانوف و ناظران امنیتی بوده است.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هواداران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی نیایند از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون