روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازی با کاشیما آنتلرز بزرگترین بازی ۳۰ سال اخیر در تهران است/ قلب‌مان پر از امید است از منبع پرسپولیس نیوز. "

بازی با کاشیما آنتلرز بزرگترین بازی ۳۰ سال اخیر در تهران است/ قلب‌مان پر از امید است

پرسپولیس نیوز: برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:بازی در فینال...   ادامه مطلب...

نوشته برانکو ایوانکوویچ: قلب مان پر از امید است اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:بازی در فینال افتخار بزرگی است.برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی دیدار برگشت لیگ قهرمانان آسیا گفت: واقعا لذت می برم که این تعداد خبرنگار را اینجا می بینم. واقعا در فینال بازی کردن افتخار بزرگی است. شاید بعضی ها فکر کنند ما الان تحت فشار هستیم اما قلب ما پر از امید است و افتخار می کنیم می توانیم در خانه در چنین فینال بزرگی بازی کنیم.سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به جرات می توانم بگویم بزرگترین دیداری است که در ۳۰سال اخیر در تهران برگزار می شود. این در واقع یک امتحان است برای این نسل و انتظارمان این است افتخاری شویم برای خانواده پرسپولیس. طبیعی است اکنون تیم کاشیما یک امتیاز دارد اما ما نیمه اول را پشت سر گذاشتیم. موقعیت های سخت مقابل السد و الدحیل داشته ایم، جایی که خیلی خوب و با کیفیت مشکل را حل کردیم.برانکو اظهار داشت: اطمینان دارم بازیکنانم تمام تلاش را انجام خواهند داد و ۲۰۰ درصد زحمت خواهند کشید. انتظار دارم فردا شب، شب ما باشد.در مورد تیمم باید بگویم نعمتی محروم است و عالیشاه مصدوم. به هر حال از بازی رفت مان ضعیف تر هستیم، اما فقط به صورت تئوریک ضعیف تر هستیم، چون مطمئنم هیچ بازیکنم به خود شک راه نخواهد داد و بهتر و بهتر و بهتر خواهد شد.سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این پرسش که در بازی رفت پرسپولیس ساعت ۹ صبح به وقت ژاپن بازی کرد اما در بازی برگشت از امتیاز میزبانی در این جهت استفاده نکرده و دلیل این موضوع چه بوده است، گفت: این اختلاف ساعت مشکلی بود که ما را تا حدی زمین گیر کرد. متأسفانه همینطور است و در این اختلاف ساعت طولانی نیاز که شما حداقل ۶ یا ۷ روز در آن شهر حضور داشته باشید. این مشکل را می شد در نیمه دوم حس کرد که بازیکنان ما بازی هجومی ارائه ندادند.در مورد حریف باید بگویم تطبیق دادن آنها با شرایط خیلی راحت تر از ما است چون آنها به لحاظ ساعتی رو به عقب بر می گردند و من انتظارم این است که برای آنها مشکلی پیش نیاید. در هر صورت آسیا همین است و نمی شود کاری کرد.برانکو در مورد اینکه تیم کاشیما روی ضربات ایستگاهی عملکرد خوبی دارد و چه تدبیری برای این دیدار اندیشیده است، عنوان کرد: کاشیما تیم خوبی است و دلیل آن هم این است که آنها تا فینال بالا آمده اند. این تیم در تمام فازهای بازی خوب است و همینطور در ضربات ایستگاهی. ما ژاپن این تیم را خیلی خوب در ضربات ایستگاهی کنترل کردیم اما مطمئنا در بازی فردا هم خطرناک خواهند بود ولی ما برای آنها برنامه داریم. همانطور که ما هم در بازی فردا خطرناک خواهیم بود.وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازی فردا پُر گل پیش بینی می کنید؟ گفت: می خواهیم برنده و قهرمان شویم، این یعنی ما باید سه گل بزنیم؛ ان شاالله.ادامه داردتبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازی با کاشیما آنتلرز بزرگترین بازی ۳۰ سال اخیر در تهران است/ قلب‌مان پر از امید است از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون