روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " از گرشاسبی حمایت می‌کنیم و کنارش هستیم/کسی از حق تماشاگران ما دفاع نمی‌کند از منبع پرسپولیس نیوز. "

از گرشاسبی حمایت می‌کنیم و کنارش هستیم/کسی از حق تماشاگران ما دفاع نمی‌کند

پرسپولیس نیوز: کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حرف های من علیه گرشاسبی...   ادامه مطلب...

نوشته حسینی: از گرشاسبی حمایت می کنیم و کنارش هستیم/کسی از حق تماشاگران ما دفاع نمی کند اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حرف های من علیه گرشاسبی نبود و ما همیشه از او حمایت کردیم و کنارش هستیم.بعد از دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی مصاحبه ای از قول سیدجلال حسینی منتشر شد که در این مصاحبه اعلام شد که کاپیتان تیم پرسپولیس علیه مدیریت این باشگاه موضع گیری کرده است اما حسینی این مسئله را رد می کند.سیدجلال حسینی در این باره گفت: واقعاً متأسف هستم برای کسانیکه حرف های من را آن طور که می خواهند تفسیر می کنند. همه می دانند که آقای گرشاسبی چقدر برای پرسپولیس زحمت کشیده و با دست خالی برای موفقیت تیم تلاش کرده است و ما همگی قدردان زحمات او هستیم اما انتقادی که من کردم از کسانی است که باید از تیم حمایت کنند اما وظایف شان را درست انجام نمی دهند و پشتیبانی لازم را نمی کنند.وی افزود: ما از روابط عمومی باشگاه ناراحت هستیم چرا که آنها تلاش نمی کنند تا حق هواداران پرسپولیس را بگیرند. من و سایر بازیکنان همیشه از گرشاسبی حمایت کردیم و کنار او هستیم و اگر حرفی هم زدم درباره مسئولان پشتیبانی و روابط عمومی باشگاه است که باید کارشان را درست انجام دهند. حق هواداران ما به راحتی خورده می شود و کسی پیگیر آنها نیست و من انتظار دارم که همه در باشگاه کارشان را درست انجام دهند.کاپیتان تیم پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا قصد ندارد شفاف تر به این موضوع بپردازد و جزیی تر درباره آن صحبت کند، خاطرنشان کرد: در همین حد صحبت هایم کفایت می کند و منظوری به شخص خاصی ندارم اما این حرف ها را گفتم تا کسی از آب گل آلود ماهی نگیرد چون منظور من گرشاسبی نبوده و ما از او ممنون هستیم که با همه سختی هایی که وجود دارد کار را یک تنه جلو برده است. من حرف هایم را زدم و دیگر در این باره نمی خواهم اظهارنظری داشته باشم. اگر صفحه شخصی من را ببینید متوجه می شوید که بارها از گرشاسبی حمایت کرده ام اما منظور من به اطرافیان باشگاه است که بیشتر از هر چیزی به پرسپولیس ضربه می زنند.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " از گرشاسبی حمایت می‌کنیم و کنارش هستیم/کسی از حق تماشاگران ما دفاع نمی‌کند از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون